Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evi kışa hazırlıyor

Güncel, Hamilelik
MEDISANA

Kış aylarında havaların soğumasıyla pencere açıp evi havalandırdığımız süreler kısalıyor; kaloriferlerin yanmasıyla evdeki hava kuruyarak nemini kaybedebiliyor. Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizin havasını nemli tutmanın basit ve şık yolunu sunarak kış aylarında evinize konfor katıyor.

 

evi
Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizdeki nem oranını ideal seviyeye getirerek havanın kurumasına izin vermiyor. Üstün buhar teknolojisi ile nemlendirilmiş havayı odanın her yerine eşit dağıtıyor. İdeal nem oranının korunmasını sağlıyor.


Hava nemlendirme cihazları, kapalı ortamlarda bulunan nem miktarını dengeleyerek ev ortamınıza sağlık ve konfor katıyor.

Siz de evinizdeki nem dengesini korumak, salonunuzda, çalışma alanınızda ya da çocuğunuzun odasında ideal nem oranını sağlamak istiyorsanız, Medisana 40012 Hava Nemlendirici ile tanışın.

Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizdeki nem oranını ideal seviyeye getirerek havanın kurumasına izin vermiyor, üstün buhar teknolojisi ile nemlendirilmiş havayı odanın her yerine eşit dağıtarak ideal nem oranının korunmasını sağlıyor.

 

Güçlü özellikler…

Medisana 40012 Hava Nemlendirici, dokunmatik paneli, 23 W güç performansı ve 360 derece buhar çıkışına sahip. Ayrıca 3,6 litre su tankı ve 2 kademeli buhar ayarı ile güçlü bir performans sunuyor. Otomatik kapanma özelliği ve sesli uyarı sistemi ile de güvenli kullanım da sunuyor.
Medisana 40012 Hava Nemlendirici hakkında detaylı bilgiye goldmaster.com.tr ve medisanaturkiye.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

medisanaturkiye.com.tr

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü