Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evi kışa hazırlıyor

Güncel, Hamilelik
MEDISANA

Kış aylarında havaların soğumasıyla pencere açıp evi havalandırdığımız süreler kısalıyor; kaloriferlerin yanmasıyla evdeki hava kuruyarak nemini kaybedebiliyor. Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizin havasını nemli tutmanın basit ve şık yolunu sunarak kış aylarında evinize konfor katıyor.

 

evi
Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizdeki nem oranını ideal seviyeye getirerek havanın kurumasına izin vermiyor. Üstün buhar teknolojisi ile nemlendirilmiş havayı odanın her yerine eşit dağıtıyor. İdeal nem oranının korunmasını sağlıyor.


Hava nemlendirme cihazları, kapalı ortamlarda bulunan nem miktarını dengeleyerek ev ortamınıza sağlık ve konfor katıyor.

Siz de evinizdeki nem dengesini korumak, salonunuzda, çalışma alanınızda ya da çocuğunuzun odasında ideal nem oranını sağlamak istiyorsanız, Medisana 40012 Hava Nemlendirici ile tanışın.

Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizdeki nem oranını ideal seviyeye getirerek havanın kurumasına izin vermiyor, üstün buhar teknolojisi ile nemlendirilmiş havayı odanın her yerine eşit dağıtarak ideal nem oranının korunmasını sağlıyor.

 

Güçlü özellikler…

Medisana 40012 Hava Nemlendirici, dokunmatik paneli, 23 W güç performansı ve 360 derece buhar çıkışına sahip. Ayrıca 3,6 litre su tankı ve 2 kademeli buhar ayarı ile güçlü bir performans sunuyor. Otomatik kapanma özelliği ve sesli uyarı sistemi ile de güvenli kullanım da sunuyor.
Medisana 40012 Hava Nemlendirici hakkında detaylı bilgiye goldmaster.com.tr ve medisanaturkiye.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

medisanaturkiye.com.tr

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Cocuk Ve Aile 1 303x178

Mutlu ve güçlü çocuk yetiştirmek için 7 ipucu

Mutlu, başarılı ve hayatın getirdiği zorluklara karşı güçlü bir şekilde durabilen çocuklar yetiştirmek tüm ebeveynlerin ortak arzuları arasında yer

Devamını oku...
Uzay Sergisi

Yarı yıl tatiline renk katacak: NASA Uzay Sergisi

HUPALUPAEXPO tarafından Türkiye’ye getirilen NASA Uzay Sergisi, yarı yıl tatilinde aileleri Metropol İstanbul’a bekliyor. Sergi 7’den 70’e herkesi tarihsel

Devamını oku...
Bebek Gogus Hastalik 3 303x178

Bebeğimin göğsünden hırıltılar geliyor

Yeni bebek sahibi olan anne-babalar doğal olarak bu ilk tecrübelerinde daha pimpirikli olabiliyor. Çevrelerinde bazen abartılı bulunsa bile fazlaca

Devamını oku...

Mobil Menü