Bio-Oil Natural Cilt Bakım Yağı ünlülerin de tercihi

Hamilelik
Bio

Dünyanın gözleri üzerinde olan ünlü isimler, güzelliklerini ve ciltlerini her daim canlı tutmanın yolunu buluyorlar. Aralarında Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, Sussex Düşesi Meghan Markle, ünlü oyuncu Natalie Portman ve Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman’ın da bulunduğu ünlü anneler, hamilelik sürecinde ve sonrasında oluşan çatlaklar için dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil Natural’ı kullanıyor.

Vücuduna iyi bakmayı kim istemez ki? Aynanın karşısına geçip vücudunuzdaki değişiklikleri detaylıca incelediğinizi biliyoruz. Karşınıza çıkan vücut çatlakları da moralleri bozabiliyor, farkındayız. Ancak korkmayın, vücut çatlaklarıyla mücadele eden tek kadın siz değilsiniz. Vücudunuzdaki hızlı değişikliklere cildiniz hemen uyum sağlayamıyor. Cildin esnekliği üzerinde gereğinden fazla yük oluşunca da vücutta çatlaklar oluşabiliyor.

Ünlü annelerin de tercihi

Özellikle hamilelik dönemlerinde ya da hızlı kilo alıp verildiğinde karşınıza çıkan bu çatlaklarla mücadele etmenin yolunu bulmanız gerekiyor. Üstelik yalnız değilsiniz, dünyaca ünlü isimlerin bu konudaki tavsiyelerine kulak vermekte fayda var. Ekranlarda güzellikleriyle görmeye alışkın olduğumuz Kim Kardashian, Meghan Markle, Natalie Portman ve Nicole Kidman gibi televizyon yıldızları, hamilelik dönemlerinde vücutlarındaki oluşan çatlaklar için yüzde 100 doğal içeriğiyle annelerin onayını alan Bio-Oil Natural’e güveniyor. 

Vücut çatlakları hamilelik döneminin sorunları arasında

Yapılan bir araştırmaya göre hamilelik dönemlerinde kadınların yüzde 80’i vücut çatlakları problemleriyle karşılaşıyor. Dolayısıyla hem hamilelik döneminde hem de hamilelik sonrası dönemde anneler vücut çatlaklarıyla mücadele ediyor. Dünyaca ünlü Amerikan TV yıldızı Kim Kardashian, uluslararası bir yayına verdiği demeçte hamilelik sürecinde vücudundaki çatlaklarla mücadele etmek için Bio-Oil Natural kullandığını ve ürünü “cankurtaran” olarak tanımladığını açıkladı. Aynı şekilde Sussex Düşesi Meghan Markle da hamilelik sürecinde Bio-Oil sayesinde vücut çatlaklarından kurtulduğunu açıklayan ünlü isimler arasında yer alıyor. İçeriğinde yer alan bitki özleri ve vitaminlerin yağ bazlı kombinasyonundan oluşan Bio-Oil Natural, hem ünlü isimlerin hem de pek çok annenin güvenini kazanmış durumda. 

8 haftada çatlak görünümü azalıyor

Bio-Oil Natural, içeriğinde barındırdığı soya yağı, aspir tohumu yağı, jojoba, paçuyi yağı, kalendura özütü, chia tohumu yağı, nar çiçeği yağı, lavanta yağı gibi bitkisel yağlar, doğal antioksidanlar, bitki özleri ve vitaminleriyle çatlaklar üzerinde etkisi klinik olarak kanıtlanmış bir bakım sunuyor. Dünyanın bir numaralı çatlak bakım kremi olan Bio-Oil Natural’ın, karın, göğüs, bel, kalça ve uyluk gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelerde masaj yapılarak uygulanması tavsiye ediliyor. Yüzde 100 doğal olması ve sahip olduğu ISO 16128 Organik sertifikasıyla, anne adaylarının güvenle kullanabileceği Bio-Oil Natural, çatlak oluşumunu engellediği gibi mevcut çatlakların görünümünü de azaltan vegan bir ürün. Cilt tarafından kolayca emilip yağlı bir his bırakmayan ürün, 8 haftada çatlak görünümünü gözle görünür bir şekilde azaltıyor. 

Bunu da okumak isteyebilirsiniz. https://www.bebegimleyasam.com/anne/kafein-vucutta-catlak-yapiyor/

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

1632378669 1630391836 YUMURTA DONDURMA 1 303x178

Tüp bebek yöntemi için yaş sınırı var mı?

Tüplerde tıkanma, kısırlık, enfeksiyon ve erkekte sperm kalitesi düşüklüğü gibi birçok durumda çiftlerin bebek sahibi olmalarına olanak tanıyan tüp

Devamını oku...
1632383982 Gebelik Kilo Alimi 303x178

Gebelikte sağlıklı oranda kilo almak gerekiyor

Sağlıklı vücut ağırlığına sahip anne adaylarının gebelik sırasında kilo alması normal ve önerilen bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Artan

Devamını oku...
DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...

Mobil Menü