Bio-Oil Natural Cilt Bakım Yağı ünlülerin de tercihi

Hamilelik
Bio

Dünyanın gözleri üzerinde olan ünlü isimler, güzelliklerini ve ciltlerini her daim canlı tutmanın yolunu buluyorlar. Aralarında Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, Sussex Düşesi Meghan Markle, ünlü oyuncu Natalie Portman ve Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman’ın da bulunduğu ünlü anneler, hamilelik sürecinde ve sonrasında oluşan çatlaklar için dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil Natural’ı kullanıyor.

Vücuduna iyi bakmayı kim istemez ki? Aynanın karşısına geçip vücudunuzdaki değişiklikleri detaylıca incelediğinizi biliyoruz. Karşınıza çıkan vücut çatlakları da moralleri bozabiliyor, farkındayız. Ancak korkmayın, vücut çatlaklarıyla mücadele eden tek kadın siz değilsiniz. Vücudunuzdaki hızlı değişikliklere cildiniz hemen uyum sağlayamıyor. Cildin esnekliği üzerinde gereğinden fazla yük oluşunca da vücutta çatlaklar oluşabiliyor.

Ünlü annelerin de tercihi

Özellikle hamilelik dönemlerinde ya da hızlı kilo alıp verildiğinde karşınıza çıkan bu çatlaklarla mücadele etmenin yolunu bulmanız gerekiyor. Üstelik yalnız değilsiniz, dünyaca ünlü isimlerin bu konudaki tavsiyelerine kulak vermekte fayda var. Ekranlarda güzellikleriyle görmeye alışkın olduğumuz Kim Kardashian, Meghan Markle, Natalie Portman ve Nicole Kidman gibi televizyon yıldızları, hamilelik dönemlerinde vücutlarındaki oluşan çatlaklar için yüzde 100 doğal içeriğiyle annelerin onayını alan Bio-Oil Natural’e güveniyor. 

Vücut çatlakları hamilelik döneminin sorunları arasında

Yapılan bir araştırmaya göre hamilelik dönemlerinde kadınların yüzde 80’i vücut çatlakları problemleriyle karşılaşıyor. Dolayısıyla hem hamilelik döneminde hem de hamilelik sonrası dönemde anneler vücut çatlaklarıyla mücadele ediyor. Dünyaca ünlü Amerikan TV yıldızı Kim Kardashian, uluslararası bir yayına verdiği demeçte hamilelik sürecinde vücudundaki çatlaklarla mücadele etmek için Bio-Oil Natural kullandığını ve ürünü “cankurtaran” olarak tanımladığını açıkladı. Aynı şekilde Sussex Düşesi Meghan Markle da hamilelik sürecinde Bio-Oil sayesinde vücut çatlaklarından kurtulduğunu açıklayan ünlü isimler arasında yer alıyor. İçeriğinde yer alan bitki özleri ve vitaminlerin yağ bazlı kombinasyonundan oluşan Bio-Oil Natural, hem ünlü isimlerin hem de pek çok annenin güvenini kazanmış durumda. 

8 haftada çatlak görünümü azalıyor

Bio-Oil Natural, içeriğinde barındırdığı soya yağı, aspir tohumu yağı, jojoba, paçuyi yağı, kalendura özütü, chia tohumu yağı, nar çiçeği yağı, lavanta yağı gibi bitkisel yağlar, doğal antioksidanlar, bitki özleri ve vitaminleriyle çatlaklar üzerinde etkisi klinik olarak kanıtlanmış bir bakım sunuyor. Dünyanın bir numaralı çatlak bakım kremi olan Bio-Oil Natural’ın, karın, göğüs, bel, kalça ve uyluk gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelerde masaj yapılarak uygulanması tavsiye ediliyor. Yüzde 100 doğal olması ve sahip olduğu ISO 16128 Organik sertifikasıyla, anne adaylarının güvenle kullanabileceği Bio-Oil Natural, çatlak oluşumunu engellediği gibi mevcut çatlakların görünümünü de azaltan vegan bir ürün. Cilt tarafından kolayca emilip yağlı bir his bırakmayan ürün, 8 haftada çatlak görünümünü gözle görünür bir şekilde azaltıyor. 

Bunu da okumak isteyebilirsiniz. https://www.bebegimleyasam.com/anne/kafein-vucutta-catlak-yapiyor/

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Cocuk Ve Aile 1 303x178

Mutlu ve güçlü çocuk yetiştirmek için 7 ipucu

Mutlu, başarılı ve hayatın getirdiği zorluklara karşı güçlü bir şekilde durabilen çocuklar yetiştirmek tüm ebeveynlerin ortak arzuları arasında yer

Devamını oku...
Uzay Sergisi

Yarı yıl tatiline renk katacak: NASA Uzay Sergisi

HUPALUPAEXPO tarafından Türkiye’ye getirilen NASA Uzay Sergisi, yarı yıl tatilinde aileleri Metropol İstanbul’a bekliyor. Sergi 7’den 70’e herkesi tarihsel

Devamını oku...
Bebek Gogus Hastalik 3 303x178

Bebeğimin göğsünden hırıltılar geliyor

Yeni bebek sahibi olan anne-babalar doğal olarak bu ilk tecrübelerinde daha pimpirikli olabiliyor. Çevrelerinde bazen abartılı bulunsa bile fazlaca

Devamını oku...

Mobil Menü