USLA’dan çocuklara özel “Genç Şefler Atölyesi”

Güncel
Kucuk Gorsel USLA GENC SEFLER ATOLYESI 7

USLA profesyonel eğitimleri ve birbirinden eğlenceli atölyeleriyle ilgi uyandırmaya devam ediyor. Yetişkinler kadar miniklere de değer veren USLA, ara tatile özel 11 – 14 Nisan tarihleri boyunca gerçekleştirilecek olan Genç Şefler Atölyesi’nin müjdesini veriyor. 8 – 12 yaş arası tüm çocuklar sosyalleşirken, kişisel becerilerini de geliştirebilecekleri hem leziz hem de eğlenceli anlar yaşayacak.

11 Nisan 2022 Pazartesi yani USLA Genç Şefler Atölyesi’nin ilk günü saat 14.00’da başlıyor ve 16.00’a kadar devam ediyor. Konusunda uzman eğitmenler tarafından oldukça eğlenceli, bir o kadar da eğitici geçen bu atölyenin menüsü de miniklerin iştahını kabartıyor. Atölye kıtır krutonlar ve parmesan peyniri ile servis edilen nefis bir tavuklu Sezar salatası ile başlıyor. Hardal soslu patates salatası eşliğindeki dana schnitzel ile devam ederek miniklere de atölye sonunda yaptıklarını müthiş bir ziyafet gibi yemelerine olanak sağlıyor.

Gençl şefler atölyesi hem lezzetli hem eğlenceli

USLA Genç Şefler Atölyesi’nin 2. günü yani 12 Nisan 2022 Salı miniklerin yepyeni lezzetlerle tanışmasını sağlayan nefis bir İtalyan menüsü sunuyor. Saat tam 14.00’de başlayan atölyenin ilk lezzeti mozzarella ve domatesli bruschetta olarak kendini gösteriyor. 8 – 12 yaş aralığındaki miniklere değme İtalyan şeflere taş çıkartacak meziyetler kazandıran bu atölye pesto soslu, ev yapımı fettuccine devam ediyor. Hangi çocuk makarna sevmez ki? Hele bir de yapması o kadar zevkli ki dedirten atölyenin sonunda minikler isterlerse yaptıklarını afiyetle yiyor ya da aileleri için paketleyerek akşama ziyafet var nidalarıyla evlerine dönüyor.

Küçük şefler İtalyan lezzetlerini USLA ile öğreniyor

3. gün yani USLA Genç Şefler Atölyesi’nde takvimler 13 Nisan 2022 Çarşamba’yı gösterdiğinde bir gün önceden kalan Akdeniz ve İtalyan esintileri nefis kokular ve tatlarla etkisini devam ettiriyor. Anneleri ve babalarından takdir alan, kardeşlerinin ve arkadaşlarının gönlünü kazanan minik şefler bu sefer de kıtır panko ve parmesan peyniri ile servis edilen mantarlı risotto yapımını keşfe çıkıyorlar. Risottonun ustası da oldum şu küçük yaşta diyen minikler atölyeyi İtalyan mutfağının ünlü lezzetlerinden Pollo Piccata Milanese yani Milano Usulü Tavuk ile taçlandırıyorlar. 14.00 – 16.00 arası düzenlenen bu atölyeden sonra 4. günü iple çeken minikler ister yaptıklarını yiyor, isterlerse de sevdiklerine yine bir ziyafet var müjdesiyle koşuyorlar.

Genç Şefler Atölyesi’nin son günü tatlı mı tatlı bir menüyle minikleri kucaklıyor. Hem lezzeti hem de görünümüyle iştahları kabartan Amerikan frosting tekniği ile Red Velvet Cupcake hazırlama aşamasında bile miniklerin iştahını kabartıyor. Tatlı dendiğinde ilk akla gelen lezzetlerden kurabiye yapımı da enfes bir reçeteyle kendini gösteriyor. Minikler şahane tatlıları yaparken bir yandan tadına bakıyor. Bir yandan da yaptıklarını sevdikleri için paketleyerek nefis bir hafta sonuna hazırlanıyorlar.

Yerinizi ayırtmayı unutmayın

USLA, her biri konusunda uzman eğitmenleri, profesyonel ekibi ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile otelcilik ve yiyecek – içecek sektöründe sertifikalı ve diplomalı eğitimler veriyor. Miniklerin ara tatilini tatlandırmak, yeteneklerini keşfetmek, hatta geliştirmek, belki de kariyerleri için şimdiden hem eğlenceli hem de öğretici deneyimler sunmak isteyenler 4 gün boyunca, dolu dolu bir programla gerçekleştirilen maksimum 10 kişilik USLA Genç Şefler Atölyesi’nde şimdiden çocukları için yerlerini ayırtıyorlar.

https://korvo.co/uslaakademi/genc-sefler-mutfakta-8-12-yas-1205

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Young Asian Pregnant Couple Show Looking Ultrasound Photo Baby Belly Mom Dad Feeling Happy Smiling Peaceful While Take Care Child Lying Sofa Living Room Home 303x178

Tüp bebek transferi sonrası nelere dikkat edilmeli? 

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Gökalp Öner, tüp bebek tedavisi görmüş ve transferi yapılmış anne

Devamını oku...
1651153217 ASM DrKemalAkpinar Gorseli 303x178

Aşırı hijyen bebeğin bağışıklık sistemini zayıflatıyor

Bebeğin sağlığı aileler için her şeyden önce geliyor. Ailelerin bu hassasiyetle hijyene aşırı önem vererek çocuklarının bağışıklık sistemlerini olumsuz

Devamını oku...
emzirmeyi kolaylaştıran ürünler

Emzirmeyi kolaylaştıran ürünler

Doğumdan çıktığınız anda başlayan emzirme süreci ilk aylarda çeşitli nedenlerle anneyi zorlayabilir. İlk olarak neredeyse her annenin deneyimlediği meme

Devamını oku...

Mobil Menü