Uni Baby’ye iki yeni ödül

Bebek, Güncel
UniBaby Odul

Anne bebek sektöründe lider markalara ev sahipliği yapan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, bu sene de ailelere bebek ve çocuk ürünlerini yakından inceleme fırsatı sundu. Katılımın yoğun olduğu fuarda farklı etkinlikler ile aileler çocukları ile birlikte keyifli anlar yaşadı. 

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen İBS Ödülleri, yılın markalarını ve ürünlerini“Hamile Dostu Ürün, Bebek Dostu Ürün, Çocuk Dostu Ürün, Anne Dostu Ürün, Aile Dostu Ürün, İnovasyon ve Annelerin Seçimi Yılın Ürünü” kategorilerinde ödüllendirdi.

Yılın Bebek Dostu ödülü ikinci kez Uni Baby’nin

ri tarafından finale kalan ve halk oylamasında yüksek beğeni alan Uni Baby iki ödüle birden layık görüldü. Bebekleri anneleri kadar düşünen ve bebeklerin hassas ciltlerine uygun ürünler geliştiren Uni Baby’nin Sensitive Islak Bebek Havlusu ürünü “Yılın Bebek Dostu” ve “Annelerin Seçimi Yılın Ürünü” ödüllerine layık görüldü. Konu ile ilgili Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri Pazarlama Direktörü Mert Kokulu “Uni Baby ailesi olarak bebekleri en az aileleri kadar düşünüyoruz. Uni Baby, yenidoğan döneminden itibaren, bebeklerin hassas ciltlerine uygun, sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürünlerle annelerin güvenine sahip. İBS tarafından bu yıl ikinci kez gerçekleştirilen ödül töreninde Uni Baby’nin iki ödül birden alması bizi çok gururlandırdı. Başta İBS Ailesine ve özel jüri ekibine daha sonra da oylarıyla Uni Baby’i bu ödüllere layık gören ebeveynlerimize teşekkür ederiz. Uni Baby olarak ürünlerimizle bebek dostu kalmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü