Uni Baby’ye iki yeni ödül

Bebek, Güncel
UniBaby Odul

Anne bebek sektöründe lider markalara ev sahipliği yapan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, bu sene de ailelere bebek ve çocuk ürünlerini yakından inceleme fırsatı sundu. Katılımın yoğun olduğu fuarda farklı etkinlikler ile aileler çocukları ile birlikte keyifli anlar yaşadı. 

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen İBS Ödülleri, yılın markalarını ve ürünlerini“Hamile Dostu Ürün, Bebek Dostu Ürün, Çocuk Dostu Ürün, Anne Dostu Ürün, Aile Dostu Ürün, İnovasyon ve Annelerin Seçimi Yılın Ürünü” kategorilerinde ödüllendirdi.

Yılın Bebek Dostu ödülü ikinci kez Uni Baby’nin

ri tarafından finale kalan ve halk oylamasında yüksek beğeni alan Uni Baby iki ödüle birden layık görüldü. Bebekleri anneleri kadar düşünen ve bebeklerin hassas ciltlerine uygun ürünler geliştiren Uni Baby’nin Sensitive Islak Bebek Havlusu ürünü “Yılın Bebek Dostu” ve “Annelerin Seçimi Yılın Ürünü” ödüllerine layık görüldü. Konu ile ilgili Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri Pazarlama Direktörü Mert Kokulu “Uni Baby ailesi olarak bebekleri en az aileleri kadar düşünüyoruz. Uni Baby, yenidoğan döneminden itibaren, bebeklerin hassas ciltlerine uygun, sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürünlerle annelerin güvenine sahip. İBS tarafından bu yıl ikinci kez gerçekleştirilen ödül töreninde Uni Baby’nin iki ödül birden alması bizi çok gururlandırdı. Başta İBS Ailesine ve özel jüri ekibine daha sonra da oylarıyla Uni Baby’i bu ödüllere layık gören ebeveynlerimize teşekkür ederiz. Uni Baby olarak ürünlerimizle bebek dostu kalmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Top View Pregnancy Test 303x178

Kimyasal gebelik sürecinde yaşadıklarım…

Herkese merhaba 🙂 Aylar evvel başıma gelen kimyasal gebelik sürecimi sizinle paylaşmak istedim. Başına gelmeden önce “kimyasal gebelik” hakkında

Devamını oku...
Uni Baby Saç

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığıilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında

Devamını oku...
sosyal medyada

Çocuklar günün 6 saatini sosyal medyada geçiriyor

Find My Kids uygulamasını kullanan anne babalar, çocuklarının hem konumunu hem de cep telefonunda ne kadar zaman geçirdiğini görebiliyor.

Devamını oku...

Mobil Menü