Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Güncel
Uni Baby Saç

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığı
ilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında ailelerin güvenilir yol arkadaşı olmaya
devam ediyor.

Türkiye’nin öncü bebek bakım markası Uni Baby, Saç ve Vücut Şampuanı’nı içeriğinden ambalajına kadar yeniledi. Cilde uygunluğu Alman Dermatest Laboratuvarınca 5 Yıldız Üstün Kalite Belgesi ile onaylanan* Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı doğal kaynaklı içeriği ile nazik bir temizlik sağlarken, her banyoda %70’e varan nemlendirme** ile cildi temizliyor.

“Bebek cildi, dış etkenlerle nemini hızlı bir şekilde kaybedebiliyor”

Bebek cildinde nemlendirme konusuyla ilgili görüşlerini paylaşan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Rahmi Tuna Tekin, “Yetişkin cildine göre daha geçirgen ve yaklaşık olarak %30’a kadar daha ince olan bebek cildi; su, sabun, şampuan gibi dış etkenlerle nemini hızlı bir şekilde kaybedebiliyor” diyor. Ailelerin cildin nemini koruyan, bebek cildine uygun ürün beklentisinden yola çıkan Uni Baby, Saç ve Vücut Şampuanı’nda yeniliğe gitti. Yenilenen Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı, %70’e varan nemlendirme sağlıyor, cildi kurutmadan temizliyor.

“Doğal kaynaklı içeriklerin yanı sıra bebek cildindeki nemlendirme de şampuan kategorisinde bir
ayrışma noktası”

Uni Baby Pazarlama Müdürü Cansu Canşe, yenilenen şampuana ilişkin, “Yaptığımız tüketici içgörü araştırmalarında, doğal kaynaklı içeriklerin yanı sıra bebek cildindeki nemlendirmenin de şampuan kategorisinde bir ayrışma noktası olduğu belirledik. Bebeği için en iyisi ve doğalını arayan, bebeğinin zihinsel ve bedensel gelişimine eşit derecede önem veren ebeveynler için Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı’nı yeniledik. Hem saç hem de vücut için kullanılabilen ürünümüz yenilenen içeriği ile ciltte nemlendirme sağlarken, yenilenen bulut şişesiyle banyo saatlerini bebekler ve anneleri için oyun zamanına dönüştürüyor” dedi.


5 Yıldız Üstün Kalite Belgesi

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı’nın cilde uygunluğu ve kalitesi, Alman Dermatest Laboratuvarı tarafından klinik olarak test edilip, 5 Yıldız Üstün Kalite Belgesi ile onaylandı.


Ürün ambalajında yenilik

Uni Baby ambalajları, bulut formundan ilham alınarak yenilendi. Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı, yenilenen şişeleri ile eğlenceyi banyo deneyimi ile buluşturuyor.


İhtiyaca yönelik, fayda odaklı seçenekler

Uni Baby Kolay Tarama Saç ve Vücut Şampuanı, zor taranan saçların kolayca açılmasını sağlarken, yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardım ediyor. Papatya özleri içeren Uni Baby Tatlı Rüyalar Saç ve Vücut Şampuanı, uyku öncesi banyolarda bebeklerin rahatlamasına yardımcı oluyor. Uni Baby Keyifli Banyolar Saç ve Vücut Şampuanı ise nemlendirici özelliği ile bilinen aloe vera özleri sayesinde banyoyu bebekler ve ebeveynleri için keyfe dönüştürüyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

tek bacak kısalığı

Tek bacak kısalığı yaygın görülen bir sorun

Çocuğunuzun gelişimini yakından takip ediyor, adeta gözünün içine bakıyorsunuz. Peki hiç ayak izlerine baktınız mı! Ya da bir çift

Devamını oku...
ıhlamur

Ihlamur tüketiminde dikkat edilmesi gerekenler

Geleneksel olarak soğuk algınlığı, öksürük, farenjit gibi rahatsızlıklara ait belirtilerin giderilmesinde destek olarak kullanılan ıhlamur, yapısında bulunan maddeler sayesinde

Devamını oku...
3 1 303x178

Anında Bitiyo, BİM ile Türkiye’nin Dört Bir Yanında

Türkiye’nin ilk doğal ve sağlıklı kuru kavrum kaplama leblebi ve fıstık markası Anında Bitiyo, satış ağına Türkiye’nin önde gelen

Devamını oku...

Mobil Menü