Sihirli Uzaklar Ağacı Serisi’nin iki yeni kitabı raflarda yerini aldı

Güncel
Sihirli Uzaklar Ağacı

Kitapları tüm dünyada milyonlarca çocuk ve yetişkin tarafından sevilerek okunan Enid Blyton, Sihirli Uzaklar Ağacı Serisi’nde arkadaşlık, macera ve dayanışma konularını işliyor. Çocuk edebiyatı klasikleri arasına giren serinin iki yeni kitabı “Uçan Köpek Macerası” ve “Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde”, Redhouse Kidz tarafından yayımlandı.

Enid Blyton’ın Sihirli Uzaklar Ağacı Serisi’ni yayımlayan Redhouse Kidz, ilk üç kitabın ardından iki yeni kitabı daha küçük okurlarla buluşturdu. Serinin yeni kitapları Uçan Köpek Macerası ve Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde, raflarda yerini aldı.

Bir iyilik ve gerçek dostluk hikâyesi

Bir iyilik ve gerçek dostluk hikâyesi olan Uçan Köpek Macerası, Büyük Sinsi tarafından kaçırılan Prenses Fenella ve onu kurtarmak için peşinden ülke ülke gezen arkadaşlarının başından geçenleri anlatıyor. “İki kitap birden” konseptindeki Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde ise, karakterlerin, Sihirli Uzaklar Ağacı’nın tepesine gelen ülkeleri sıra sıra gezdiği bir çizgi romanı ve sonra hep birlikte Oyuncak Ülkesi’ne gidip orada oyuncağa dönüştükleri bir hikâyeyi kapsıyor.

Sihirli Uzaklar Ağacı, Tılsımlı Orman, Uzaklar Ağacı Sakinleri, Uçan Köpek Macerası ve Uzaklar Ağacı’nın Tepesinde olmak üzere beş kitaptan oluşan Sihirli Uzaklar Ağacı Serisi, son on yılda sadece İngiltere’de beş milyondan fazla kopya sattı ve pek çok dile çevrildi.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü