Mutlu ve huzurlu nesiller için çocuk yogası

Güncel
BODYFIT ÇOCUK YOGASI

 

Pilates, yoga, meditasyon; hepsini tek bir çatı altında güvenli ders anlayışı ve uzman eğitmen kadrosuyla sunan BodyFit, yoganın bütünsel dengesini, yaratıcılığı tetikleyen gücünü, bedensel ve zihinsel gelişime katkısını, hikayeler ve oyunlar eşliğinde düzenlenen “Çocuk Yogası”nda yeni nesillere aktarıyor!

 

çocuk yogası
6 – 12 yaş arası her çocuğun katılabileceği BodyFit Çocuk Yogası dersleri, temel yoga tekniklerinin yanı sıra keyifli hikayeler ve eğlenceli oyunlar eşliğinde gerçekleşiyor.

İnsanın kendini gerçekleştirme yolunda, zihin, ruh ve beden bütünlüğünü keşfetmesini sağlayan BodyFit, uzman eğitmen kadrosuyla sunduğu yoga, pilates ve meditasyon dersleri ile yepyeni farkındalıklar yaratmaya devam ediyor. Herkese ve her yaşa uygun teknikler sunarak, birebir ilgi, içten gelen bir kucaklamanın sıcaklığında yaşamlara dokunan BodyFit çocuk gelişimindeki katkıları kanıtlanmış olan “Çocuk Yogası” dersleri ile de yeni nesillere mutluluğun kapılarını açıyor.

 

BodyFit’in hikayeler ve oyunlar eşliğinde düzenlenen “Çocuk Yogası” derslerinde çocuklar hem ruhsal ve bedensel olarak gelişiyor, hem de eğleniyor!

 

6 – 12 yaş arası her çocuğun katılabileceği BodyFit Çocuk Yogası dersleri, temel yoga tekniklerinin yanı sıra keyifli hikayeler ve eğlenceli oyunlar eşliğinde gerçekleşiyor. Her ders belirlenen temalar üzerinden ilerlerken, ders boyunca bu tema çerçevesinde pratik bilgiler öğretiliyor, konsepte uygun yoga pozisyonlarıyla da çocukların esnekliği sağlanıyor.

 

BodyFit’te “Çocuk Yogası” ile asıl amaçlanan; beden, zihin ve ruh uyumunu dengeleyerek, çocuğun bu denge üzerinde sağlıklı bir yaşam standardına kavuşması…

 

Denge, konsantrasyon, kendini ifade etme becerisi, hızlı öğrenme yeteneği, hayal gücü ve yaratıcılığı zenginleştirme, özgüven, enerji kontrolü, ekip çalışması gibi bir çok konuda katkı sağlayan “Çocuk Yogası” ile çocuklarının gelişimini desteklemek isteyen aileler BodyFitte buluşuyor.

 

www.bodyfitturkiye.com

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü