Mutlu ve huzurlu nesiller için çocuk yogası

Güncel
BODYFIT ÇOCUK YOGASI

 

Pilates, yoga, meditasyon; hepsini tek bir çatı altında güvenli ders anlayışı ve uzman eğitmen kadrosuyla sunan BodyFit, yoganın bütünsel dengesini, yaratıcılığı tetikleyen gücünü, bedensel ve zihinsel gelişime katkısını, hikayeler ve oyunlar eşliğinde düzenlenen “Çocuk Yogası”nda yeni nesillere aktarıyor!

 

çocuk yogası
6 – 12 yaş arası her çocuğun katılabileceği BodyFit Çocuk Yogası dersleri, temel yoga tekniklerinin yanı sıra keyifli hikayeler ve eğlenceli oyunlar eşliğinde gerçekleşiyor.

İnsanın kendini gerçekleştirme yolunda, zihin, ruh ve beden bütünlüğünü keşfetmesini sağlayan BodyFit, uzman eğitmen kadrosuyla sunduğu yoga, pilates ve meditasyon dersleri ile yepyeni farkındalıklar yaratmaya devam ediyor. Herkese ve her yaşa uygun teknikler sunarak, birebir ilgi, içten gelen bir kucaklamanın sıcaklığında yaşamlara dokunan BodyFit çocuk gelişimindeki katkıları kanıtlanmış olan “Çocuk Yogası” dersleri ile de yeni nesillere mutluluğun kapılarını açıyor.

 

BodyFit’in hikayeler ve oyunlar eşliğinde düzenlenen “Çocuk Yogası” derslerinde çocuklar hem ruhsal ve bedensel olarak gelişiyor, hem de eğleniyor!

 

6 – 12 yaş arası her çocuğun katılabileceği BodyFit Çocuk Yogası dersleri, temel yoga tekniklerinin yanı sıra keyifli hikayeler ve eğlenceli oyunlar eşliğinde gerçekleşiyor. Her ders belirlenen temalar üzerinden ilerlerken, ders boyunca bu tema çerçevesinde pratik bilgiler öğretiliyor, konsepte uygun yoga pozisyonlarıyla da çocukların esnekliği sağlanıyor.

 

BodyFit’te “Çocuk Yogası” ile asıl amaçlanan; beden, zihin ve ruh uyumunu dengeleyerek, çocuğun bu denge üzerinde sağlıklı bir yaşam standardına kavuşması…

 

Denge, konsantrasyon, kendini ifade etme becerisi, hızlı öğrenme yeteneği, hayal gücü ve yaratıcılığı zenginleştirme, özgüven, enerji kontrolü, ekip çalışması gibi bir çok konuda katkı sağlayan “Çocuk Yogası” ile çocuklarının gelişimini desteklemek isteyen aileler BodyFitte buluşuyor.

 

www.bodyfitturkiye.com

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

gece

Bebeklerin gece boyu kesintisiz uyuması mümkün

Bebeğiniz geceleri hiçbir sıkıntısı ya da bir ihtiyacı olmadığı halde sık sık uyanıyor, tekrar uyumakta sıkıntı yaşıyorsa uyku sorunu

Devamını oku...
hassas

Bebeğinizin cilt sağlığı için gördüklerinizin ötesi Prima’da

Türkiye’de 35 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlamak için çalışan Prima, bezlerini pediatristler,

Devamını oku...
Mustela

Mustela bebeklerin nem ihtiyacını karşılıyor

Doğumdan itibaren bebeklerin dış dünyaya en açık organı olan ciltleri, dış etkenlere ve çevresel faktörlere karşı oldukça hassastır. Yenidoğan

Devamını oku...

Mobil Menü