Küçük Prens 23 Nisan’da KidzMondo’da!

Güncel
KM

Çocukların kostümlerini giyip meslekleri deneyimlediği KidzMondo’da sınırsız eğlence, tiyatro oyunu ve küçük sürprizler 23 Nisan’da çocukları bekliyor!

 

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlanıyor. Antoine de Saint-Exupery’nin dünyaca bilinen eseri Küçük Prens, KidzMondo’da sahneye taşınıyor. Küçük Prens oyununun sahneleneceği bu özel günde çocuklar tüm gün sınırsız eğlencenin tadını çıkarıyor.

Çocukların 40’ı aşkın mesleği deneyimlediği, eğlenirken öğrendiği KidzMondo’da 23 Nisan’a özel dans gösterileri ve küçük sürprizler çocukları bekliyor. Çocuklar KidzMondo’da tüm gün hem eğlenecek hem de öğrenecekler.

 

KidzMondo’da Neler Var?

KidzMondo; çocukların tüm günü kaliteli geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenecekleri ve gerçekten çok keyiflenecekleri bir çocuk şehri… Bu şehrin kendine ait anayasası, para birimi, kamu binaları bile var. Trump Alışveriş Merkezi’nde kocaman bir alana yayılan KidzMondo’da çocuklar, 40’tan fazla meslek ünitesinden istediklerini seçiyor, üniformalarını giyiyor, işinin başına geçiyor. Doktor olduysa hasta tedavi ediyor, itfaiyeciyse yangın söndürüyor, pilotsa uçak kullanıyor, polisse şehrin güvenliğini sağlıyor. Çalışıp kazandığı parayı ise ister biriktiriyor, isterse şehirde harcıyor. Çocuklar burada büyüklerin dünyasını deneyimliyor, yaşamın ekonomik dengesini kavrıyor!

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü