İBS 2022 10 Haziran’da kapılarını açıyor

Güncel
İBS

Anneler ve çocukları için yılın en trend buluşması olan IBS Anne, Bebek ve Çocuk Fuarı 10- 12 Haziran tarihleri arasında Harbiye, İstanbul Kongre Merkezinde dokuzuncu kez kapılarını açıyor.

Birbirinden önemli isimler bu fuarda…

Her yıl aile ve çocuklar tarafından heyecanla beklenen fuar, bu yıl ‘’İçimizdeki Çocuk’’ temasıyla düzenleniyor. Yıllardır alanında başarılı pek çok önemli ismi ağırlayan IBS, bu yıl da, tiyatro ve dizi oyuncularından Akasya Asıltürkmen, Ceyda Düvenci, Müge Boz, Cevahir Turan, Diyetisyen Dilara Koçak, Psikolog Nurdan Büyükak, Çocuk Diş Hekimi Ahmet Coşkun, diyetisyen Selahattin Dönmez, Gazeteci Ömür Kurt, Haber Programı Sunucusu Didar Üstün, çocuk kitabı yazarı Hande Ertem Ergün’ü ve daha bir çok sevilen ismi ebeveynlerle bir araya getirecek.

Kavuşma Anımız Çok Yakın…

Özlemle beklenen İBS Aile Festivali 3 yıldır yaşadığımız pandeminin de etkisiyle unuttuğumuz çocukluğumuzu hatırlatmaya hazırlanıyor. Herkesin içinde gizli kalmış bir çocuk olduğunu belirten, Boyut Group Yönetim Kurulu Üyesi Seçil Fida, biz de bu sene ki temamızı ‘’İçimizdeki Çocuk’’ olarak tasarlayarak daha canlı ve eğlenceli içerikler oluşturduk dedi.

Çizgi Kahramanlar ve daha pek çok Eğlence Çocuklarla Buluşuyor…

Büyük küçük herkes tarafından sevilen Şirinler fuar boyunca aile ve çocuklarla birlikte olacak. Fuarda eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları yapılacak. Ayrıca yarışmalar, şovlar, fotoğraf alanları, konserler de gerçekleştirilecek. Bunların yanı sıra, seksek, halka oyunları, atlı karınca ve daha bir çok nostaljik oyunlarla anne babalar çocuklarıyla birlikte çocuk olacak, unutulmaz anlar yaşayacaklar.        

Boyut Group Yönetim Kurulu Üyesi Seçil Fida, Boyut Group Ailesi olarak bu yıl da her zaman olduğu gibi fuara çok özenli hazırlandıklarını belirterek büyük, küçük tüm ziyaretçilerimizle kavuşmayı heyecanla bekliyoruz dedi.

İBS Talks buluşmalarında en sevilen isimler ailelerle sohbet edecek!

Hamileler, bebek ve çocuklar için birbirinden yeni ürünler görücüye çıkacak. Ayrıca bir taraftan da ebeveynler her biri alanında başarılı ve fark yaratmış önemli isimlerden tavsiye ve öneri alma fırsatı bulacaklar. “İçimizdeki Çocuk” temasına uygun olarak onlarca yaratıcı hikâye ve fikir “İBS Talks” söyleşi alanında dile gelecek. Ünlü anneler, girişimci anneler, alanında uzman doktorlar, İBS Sohbet Buluşmalarında üç gün boyunca ailelerle bir araya gelecek.

Yeni ürünler, cazip fiyatlar…

En önemli anne, bebek, çocuk markaları yeni ürün ve hizmetleri ile İBS’de olacak; hem de cazip indirimler ve stantlarında düzenledikleri hediyesi bol yarışmalarla. Aileler İBS’ de en yeni, en gelişmiş, en aranan ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşma fırsatı yakalayacaklar.

İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı’nın indirimli biletleri  ‘’www.ibsfuar.com’’ sitesi üzerinden temin edilebilir.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü