Tatilde hijyeninizi Hops ile sağlayın

Güncel
Hops

Tatil sezonu geldi ve karantina günlerinden nefes almak için seyahate çıkmak isteyenlerin dikkat ettikleri unsurların en başında hijyen yer alıyor. Türkiye’de ıslak mendil üretiminde ilk sırada konumlanan Sapro, birbirinden yenilikçi Hops ürünleriyle tatilseverlerin tüm ortamlarda temizliklerinden ödün vermeden keyifle dinlenmelerine yardımcı oluyor.

Yaz aylarının gelmesi ve okulların kapanmasıyla birlikte tatil planlayanların en büyük önceliği hijyen oldu. Koronavirüs salgınının başından bu yana özel Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği yenilikçi ürünlerle tüketicilerin temizlik ve hijyen ihtiyacını karşılayan ıslak mendil üreticisi Sapro, hem dinlenmek isteyenlerin bulundukları yerleri temiz tutmasını hem de kendileri ve de sevdiklerinin güvenle tatil yapmalarına yardımcı oluyor. 

Tatil için gidilen otellerde dokunulan yüzeyler ve eller Hops dezenfektan mendilleri ile kolayca temizlenir ve hijyenik hale getirilir. Virüsleri, bakterileri ve mantarları 1 dakikada öldüren Hops dezenfektan mendilleri, ciltte iritasyona neden olmaz. Hops antibakteriyel mendiller de bakterilerin % 99’unu öldürürken bakterilere karşı cildin etkin olarak korunmasına yardımcı olur. 

Bebeklere özel ıslak havlu 

Bebeklerinin hijyeninden ödün vermeyen anneler için geliştirdiği cilt ile uyumlu pH’a sahip “Hops Baby Islak Havlu”, panthenol içeği ile bebeğinizin cildini nemlendirerek, cildin nem dengesini sağlar. Yumuşak ve elastik dokulu mendili sayesinde bebeğinizin cildini nazikçe temizler. Aloe vera ve papatya çiçeği ekstraktı ile cildi ferahlatır, canlandırır ve dış etkenlere karşı koruma sağlar.  

Deniz kıyısında kum veya tozdan kirlenen gözlükleriniz için de yine Hops tatil severlerin yardımına yetişiyor. Mineral, organik, multicoated ve polycarbonate tüm camlar için uygun olan gözlük temizleme mendili; yağ, toz ve diğer kirleri iz bırakmadan hızlı bir şekilde temizler ve camlarınızın buğulanmasını engeller.

Pandemiyle birlikte dijital ağını güçlendiren Sapro’nun tüm ürünlerine hops.com.trtrendyol.comhepsiburada.com ve n11.com dahil birçok online satış kanallarından ulaşabilirsiniz. 

Türkiye’nin en fazla Ar-Ge yatırımı yapan firmalarından olan Sapro, son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış laboratuvarlarında, 100’den fazla parametreyi, alanında deneyimli ve uzman Ar-Ge kadrosu ile ISO 17025 standardına uygun şekilde analiz ediyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü