Gece karanlığında biberon ve emzik arama derdine son!

Güncel
Gece Gunduz Biberonlari Ve Emzikleri Gece Scaled

Bebek Bakım ve Beslenme ürünleri sektöründe ‘En İtibarlı Marka’ ödüllü Mamajoo, Türkiye’nin ilk ve tek Gece & Gündüz biberonları ve Black & Pearl serisi Gece & Gündüz emzikleri ile bebeklerin ve ailelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Bebek ürünleri sektöründe 30 yıla yakın tecrübesi ile Türkiye’nin ilk ve tek anti-kolik Gold biberonunu üreten Mamajoo, yine bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk ve tek Gece& Gündüz biberonu ile Black & Pearl Gece & Gündüz emzik serilerini üretti.

Uzmanlar; sağlıklı bir uyku ve gelişim için bebeklerin odasında ışık olmaması gerekliliğine dikkat çekiyor. Mamajoo Gece & Gündüz biberonlarının halkası, Black & Pearl Gece & Gündüz emziklerinin ise gövdesi karanlıkta bir süre parladıklarından ışığı açmak zorunda kalmadan gece rahatça bulunmalarını sağlıyor.

Tüm Mamajoo biberonlarında olduğu gibi doğadan esinlenmiş özel tasarımlı anti-kolik biberon emziği bulunan Gece & Gündüz Biberonları, bebekler beslenirken kesintisiz akışsağlıyor ve gaz sancısı nedeni olabilen biberoniçindeki havayı yutmalarını engellemeye yardımcı oluyor.

Mamajoo Gece& Gündüz Biberonları, daha dengeli durması için geniş tabanlı; doldurmayı, temizlemeyi ve gerektiğinde bebeklerin kaşıkla beslenmesini kolaylaştırmak içinse geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Mamajoo Gece & Gündüz biberonları, ergonomik kavrama kavisleriyle minik ellerin kas gelişimini de destekliyor. Mamajoo biberonlarının ölçek işaretleri bebeğinizin ne kadar beslendiğini görmenizi sağlarken kapakları ise emziklerini tamamen kapatarak devrildiğinde bile sızdırmazlık sağlıyor.

Mamajoo Black & Pearl Gece &Gündüz Emzikleri, her zaman hijyenik olarak korunmaları ve taşınmaları için Mamajoosterilizasyon ve saklama kutularında ay ve yıldızcık desenli olmak üzere 2 adet sunuluyor. 

Tüm Mamajoo emziklerinde olduğu gibi Black & Pearl serisi emzikleri, bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde ortodontik (damaklı) formda üretiliyor. Emzik kalkanındaki geniş hava deliklerisalya birikimini önleyip, sürekli hava dolaşımını sağlayarak bebeklerin hassas cildinin tahriş olmasını engellemeye yardımcı oluyor. Emzik güvenlik halkası, gerektiğinde emziği bebeğin ağzından hemen çıkartmak ve emzik askılarını kıyafetlere takmak içindir.

Mamajoo Gece & Gündüz Biberonlarıve Black & Pearl Gece & Gündüz Emzikleri Avrupa Birliği, TSE ve ABD Standartlarına uygun olarak BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretiliyor.

Mamajoo Gece & Gündüz Biberonu 160 ml, –  64,90

Mamajoo Gece & Gündüz Biberonu 270 ml, – 69,90

Mamajoo Saklama Kutulu İkili Black & Pearl Gece & Gündüz Emzikleri, –  49,90

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

anne baba olmadan önce

Anne baba olmadan önce bu testleri yaptırın

Son yıllarda genetik alanındaki hızlı gelişmeler sayesinde, daha önce tanı konulamayan birçok hastalığa günümüzde kesin tanı konulabildiğini biliyor muydunuz?

Devamını oku...
böbrek reflüsü

Çocuklarda böbrek reflüsü nasıl anlaşılır?

Ebeveynlerin idrar yolu enfeksiyonu ile ilgili bilmedikleri tehlikeli bir gerçek vardır. O da, bu hastalığın böbrek reflüsü ile ilişkili

Devamını oku...
1638181455 Ocuklarda Beslenme D  Zeni 303x178

Sabri Ülker Vakfı’ndan okul çağındaki çocuklar için beslenme önerileri

Okullarda yüz yüze eğitimin devam ettiği şu günlerde çocuklarda özellikle mevsim geçişine bağlı grip ve soğuk algınlığının sıklığı artabilir.

Devamını oku...

Mobil Menü