Elite World İstanbul’da miniklere özel pizza atölyesi

Güncel
1648848164 EW2 Scaled

Elite World İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara yönelik ‘Pizza Yapımı’ düzenliyor.  

Elite World’un Taksim’deki otelinde gerçekleşecek olan etkinliğinde minik şefler, Elite World Hotels Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz’ün moderatörlüğünde pizza yapımını öğrenip, farklı bir deneyim yaşayacak. Atölye süresince çocuklar hamuru hazırlayacak, mayalayacak, hamuru açacak, sosunu hazırlayacak ve süsleyerek pişirecek. Bu şekilde pizzanın her detayını görecek olan çocuklar kendi elleri ile hazırladıkları pizzaları afiyetle yiyecek. 

Minik şefler atölyede öğrenirken, ebeveynler de Elite World İstanbul’un lezzetli ikramlarıyla günün tadını çıkartabilecekler. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri

Çocuklar için aktiviteler için Bebeğimle Yaşam‘ı takip etmeyi unutmayın.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü