Elexus Hotel avantajlı bir kış tatili sunuyor

Güncel
Elexus Hotel    e

Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ın ayrıcalıklı tatil rotası Elexus Hotel, erken rezervasyonlarda avantajlı konaklama fiyatlarına ek olarak Elexus Hotel, çocuklu ailelere 0-13 yaş arası 2 çocuğa ücretsiz konaklama imkanı da sunuyor. 

 

Elexus HotelElexus Hotel, muhteşem Akdeniz manzarasına sahip konforlu odalarıyla, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirirken yenilenme fırsatı yakalayacağınız ZOYA Spa’nın yanı sıra dünya mutfaklarına ait özgün lezzetlerin yer aldığı açık büfesi, geleneksel ve dünya mutfaklarını bünyesinde barındıran ve farklı damak tatlarına hitap eden restoranlarıyla misafirlerini eşsiz bir gastronomi yolcuğuyla buluşturarak unutulmaz bir kış tatili deneyimi yaşatıyor.

 

Erken rezervasyonlarda avantajlı konaklama fiyatlarına ek olarak Elexus Hotel, çocuklu ailelere 0-13 yaş arası 2 çocuğa ücretsiz konaklama imkanı da sunuyor. Deluxe oda konaklamalarında bir üst oda kategorisine geçiş ayrıcalığı ise seyahat tutkunlarını cezbediyor.

Otel içerisinde çocuklara ayrılmış oyun odaları, çocuk kulübü, oyun bahçesi / alanı gibi ünitelerde üst düzeyde hijyen tedbirleri uygulanıyor. Otelin en eğlenceli atmosferi olan Alexis Mini Club’ta vakit geçirmek isteyen çocuklar, rezervasyon sistemiyle kabul ediliyor. Giriş esnasında ateş ölçümleri yapılıyor. Ebeveynlerin içleri rahat bir şekilde çocuklarını emanet edebiliyor. Ortamda tekstil ürünleri günlük olarak değiştirilip 75-90 derecede yıkanıyor. Elexus Hotel, çocuklar için geniş açık hava alanında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak aktiviteler düzenliyor.

 

Özel ve ortak alanların düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Sosyal mesafe kuralına uyuluyor. Ayrıca tüm hizmetlerin özel hijyen eğitimi almış personel tarafından yapılıyor. Bunlar gibi alınan tüm tedbirlerle beraber fiziki koşullarında sağladığı imkanlar sayesinde güvenli bir tatil olanağı sunuyor.

www.elexushotel.com.tr/tr

 

 

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Top View Pregnancy Test 303x178

Kimyasal gebelik sürecinde yaşadıklarım…

Herkese merhaba 🙂 Aylar evvel başıma gelen kimyasal gebelik sürecimi sizinle paylaşmak istedim. Başına gelmeden önce “kimyasal gebelik” hakkında

Devamını oku...
Uni Baby Saç

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığıilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında

Devamını oku...
sosyal medyada

Çocuklar günün 6 saatini sosyal medyada geçiriyor

Find My Kids uygulamasını kullanan anne babalar, çocuklarının hem konumunu hem de cep telefonunda ne kadar zaman geçirdiğini görebiliyor.

Devamını oku...

Mobil Menü