Elexus Hotel avantajlı bir kış tatili sunuyor

Güncel
Elexus Hotel    e

Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ın ayrıcalıklı tatil rotası Elexus Hotel, erken rezervasyonlarda avantajlı konaklama fiyatlarına ek olarak Elexus Hotel, çocuklu ailelere 0-13 yaş arası 2 çocuğa ücretsiz konaklama imkanı da sunuyor. 

 

Elexus HotelElexus Hotel, muhteşem Akdeniz manzarasına sahip konforlu odalarıyla, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirirken yenilenme fırsatı yakalayacağınız ZOYA Spa’nın yanı sıra dünya mutfaklarına ait özgün lezzetlerin yer aldığı açık büfesi, geleneksel ve dünya mutfaklarını bünyesinde barındıran ve farklı damak tatlarına hitap eden restoranlarıyla misafirlerini eşsiz bir gastronomi yolcuğuyla buluşturarak unutulmaz bir kış tatili deneyimi yaşatıyor.

 

Erken rezervasyonlarda avantajlı konaklama fiyatlarına ek olarak Elexus Hotel, çocuklu ailelere 0-13 yaş arası 2 çocuğa ücretsiz konaklama imkanı da sunuyor. Deluxe oda konaklamalarında bir üst oda kategorisine geçiş ayrıcalığı ise seyahat tutkunlarını cezbediyor.

Otel içerisinde çocuklara ayrılmış oyun odaları, çocuk kulübü, oyun bahçesi / alanı gibi ünitelerde üst düzeyde hijyen tedbirleri uygulanıyor. Otelin en eğlenceli atmosferi olan Alexis Mini Club’ta vakit geçirmek isteyen çocuklar, rezervasyon sistemiyle kabul ediliyor. Giriş esnasında ateş ölçümleri yapılıyor. Ebeveynlerin içleri rahat bir şekilde çocuklarını emanet edebiliyor. Ortamda tekstil ürünleri günlük olarak değiştirilip 75-90 derecede yıkanıyor. Elexus Hotel, çocuklar için geniş açık hava alanında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak aktiviteler düzenliyor.

 

Özel ve ortak alanların düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Sosyal mesafe kuralına uyuluyor. Ayrıca tüm hizmetlerin özel hijyen eğitimi almış personel tarafından yapılıyor. Bunlar gibi alınan tüm tedbirlerle beraber fiziki koşullarında sağladığı imkanlar sayesinde güvenli bir tatil olanağı sunuyor.

www.elexushotel.com.tr/tr

 

 

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü