Bebekler yemek yerken öğreniyor

Güncel
MYCey ° Dönen Kaşık İmaj

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için olmazsa olmaz öğünler, zaman zaman zorlu birer aktiviteye dönüşebiliyor. Anne ve bebeklere birbirinden özel ürünler sunan MYCey’in, bebeklerin tek başlarına yemek yemeleri için de kaşık tasarladı. “360⁰ Dönen Kaşık”, beslenme saatlerini eğlenceli ve mutlu anlara dönüştürüyor. MYCey’in, “Ben Kendim Yerim!” sloganından hareketle tasarladığı kaşık, annelere konforlu, bebeklere ise öğretici öğünlerin kapılarını açıyor.

Beslenme saatleri, bebeklerin sadece büyümesini sağlamıyor, gelecekte özgüveni yüksek bireylerin yetişmesinde de etkili oluyor. Anne ve bebekler için birbirinden kullanışlı ve pratik ürünler sunarak her an onların yanında olan MYCey, bebeklerin yemek yerken eğlenceli anlar geçirmesi ve yeni şeyler öğrenmesi için onları “360⁰ Dönen Kaşık” ile buluşturuyor.  “Beslenme” kategorisinde yer alan dönen kaşık ile yemeklerini dökmeden mutlu bir şekilde yiyebilen bebekler, gelecekte özgüveni yüksek bireylere dönüşüyor.

MYCey 360° Dönen Kaşık 1 300x200Bebeklerin yüzleri her an gülüyor

Geniş tutma sapı ile kolay ve konforlu bir kavrama sağlayan “360⁰ Dönen Kaşık”, düzgün tutulmadığında bile kendi ekseninde dönerek sapı ile aynı hizada kalıyor. Bebeklerin motor hareketlerinin de gelişimine katkı sağlayacak şekilde tasarlanmış rengarenk kaşıklar sayesinde beslenme saatlerinde dökülmeyen yiyecekler hem annelerin hem de bebeklerin yüzlerini güldürüyor.

MYCey’in “Beslenme” kategorisi altında sunduğu ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.mycey.com/ internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü