Bebekler yemek yerken öğreniyor

Güncel
MYCey ° Dönen Kaşık İmaj

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için olmazsa olmaz öğünler, zaman zaman zorlu birer aktiviteye dönüşebiliyor. Anne ve bebeklere birbirinden özel ürünler sunan MYCey’in, bebeklerin tek başlarına yemek yemeleri için de kaşık tasarladı. “360⁰ Dönen Kaşık”, beslenme saatlerini eğlenceli ve mutlu anlara dönüştürüyor. MYCey’in, “Ben Kendim Yerim!” sloganından hareketle tasarladığı kaşık, annelere konforlu, bebeklere ise öğretici öğünlerin kapılarını açıyor.

Beslenme saatleri, bebeklerin sadece büyümesini sağlamıyor, gelecekte özgüveni yüksek bireylerin yetişmesinde de etkili oluyor. Anne ve bebekler için birbirinden kullanışlı ve pratik ürünler sunarak her an onların yanında olan MYCey, bebeklerin yemek yerken eğlenceli anlar geçirmesi ve yeni şeyler öğrenmesi için onları “360⁰ Dönen Kaşık” ile buluşturuyor.  “Beslenme” kategorisinde yer alan dönen kaşık ile yemeklerini dökmeden mutlu bir şekilde yiyebilen bebekler, gelecekte özgüveni yüksek bireylere dönüşüyor.

MYCey 360° Dönen Kaşık 1 300x200Bebeklerin yüzleri her an gülüyor

Geniş tutma sapı ile kolay ve konforlu bir kavrama sağlayan “360⁰ Dönen Kaşık”, düzgün tutulmadığında bile kendi ekseninde dönerek sapı ile aynı hizada kalıyor. Bebeklerin motor hareketlerinin de gelişimine katkı sağlayacak şekilde tasarlanmış rengarenk kaşıklar sayesinde beslenme saatlerinde dökülmeyen yiyecekler hem annelerin hem de bebeklerin yüzlerini güldürüyor.

MYCey’in “Beslenme” kategorisi altında sunduğu ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.mycey.com/ internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum Bebekler yemek yerken öğreniyor

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Top View Pregnancy Test 303x178

Kimyasal gebelik sürecinde yaşadıklarım…

Herkese merhaba 🙂 Aylar evvel başıma gelen kimyasal gebelik sürecimi sizinle paylaşmak istedim. Başına gelmeden önce “kimyasal gebelik” hakkında

Devamını oku...
Uni Baby Saç

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığıilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında

Devamını oku...
sosyal medyada

Çocuklar günün 6 saatini sosyal medyada geçiriyor

Find My Kids uygulamasını kullanan anne babalar, çocuklarının hem konumunu hem de cep telefonunda ne kadar zaman geçirdiğini görebiliyor.

Devamını oku...

Mobil Menü