Bebek Maması alanında 135 yıllık Hero Baby Güvencesi

Güncel
HeroBaby TR ninKa    kMamas

Hero Baby, doğdal ve sürdürülebilir besin tutkusuyla çalışıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen tahıllı bebek maması serisi ile annelerin vazgeçilmez yol arkadaşı oluyor.

 

bebek maması135 yıllık uzmanlığa sahip olan bebek maması markası İsviçreli Hero Baby, doğal tarımdan ve doğanın iyiliğinden ilham alıyor. Geliştirdiği tahıllı kaşık mamalarıyla bebeklerin güvenli bir şekilde beslenmesini ve bu sayede sağlıklı gelişimlerini destekliyor. Günümüzde annelerin bebekleri için hijyenik ve sağlıklı besinlere ulaşabilmesi büyük bir önem taşıyor. Bu kritik faktörden yola çıkan markanın çeşitli vitamin kaynağı olan ürünleri, uluslararası  standartlarda üretiliyor.

Hero Baby, sunduğu ürünlerle bebeklerin bağışıklık sistemini destekleyerek, kuvvetlendirmeye ve günlük mineral ihtiyaçlarının da karşılanmasına destek oluyor. Doğanın annelere ve bebeklere sunduğu iyilikle tahılların gücünü, tahıllı kaşık mama serisinde buluşturuyor.

Tahılların Besleyiciliği İle En Bol Çeşitler

Tahılların besleyici kuvvetini birbirinden lezzetli 13 farklı tahıllı kaşık mamasında sunan Hero Baby, anne mutfaklarının demirbaşı haline geliyor. Meyveler, vitaminler, mineraller ve lifli yapısıyla tahıllar gibi bebeklerin beslenmesinde ve sağlıklı gelişiminde önemli rol oynayan besin maddelerini tahıllı kaşık mamalarında birleştiriyor. Bu sayede bebeklerin mutlu ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamaya yardımcı oluyor. Anadolu’nun mirası olan siyez buğdayı ve birbirinden farklı tahılları özenle seçerek, bebeklerin beslenme sürecinde güvenle tüketebilmesini de sağlıyor.

Bebeklerin sağlıklı beslenmesi için el değmeden üretim

Bebeklerin sağlıklı yarınları için mevsiminde toplanan meyve ve tahıllar, Ar-Ge merkezinde 500’den fazla testten geçirildikten sonra el değmeden vakumlama yöntemiyle hijyenik ve sterilize bir ortamda hazırlanıyor. Doğal tarım koşullarında yetişitirilen meyve ve tahıllarla hazırlanan tahıllı kaşık mamaları, bebeklerin sağlıklı ve güçlü adımlar atmalarında önemli bir rol oynuyor.

Güvenli ve Hijyenik Üretim

Hero Baby’nin Ankara’da bulunan iki fabrikası, küresel ölçekte yaşanan Covid- 19 salgını ile mücadele kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından sektöründe ilk kez TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’nı da almaya hak kazanıyor. Böylelikle hijyenik ve güvenli üretime karşı verdiği değerin altını bir kez daha çiziyor.

Ödül Üstüne Ödül

Uluslararası Tat Enstitüsü tarafından verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülen  Türkiye’nin en çok tercih edilen kaşık maması olan Sütlü Meyveli 8 Tahıllı kaşık maması, bu ödülle Türkiye’nin ilk ve tek lezzet ödüllü bebek maması olmayı başarıyor. Ayrıca 2020 yılında Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde, marka tarafından tüketicilerini daha iyi anlamalarını sağlamak amaçlı yapılan araştırmalara verilen kategori olan ‘’Araştırmacı Baykuş’’ kategorisinde Bronz ödülün de aralarında bulunduğu pek çok ulusal ve uluslararası ödülün sahibi Hero Baby, annelerin gönül rahatlığıyla başvurdukları sağlıklı ve besleyici ek besin markası olarak öne plana çıkıyor. 6-36 ay arasındaki bebeklerin doğru beslenmesine ve damak tadının gelişmesine katkı sağlayan tahıllı kaşık maması serilerisiyle iddiasını ortaya koyuyor.

https://www.hero.com.tr/

1 Yorum Bebek Maması alanında 135 yıllık Hero Baby Güvencesi

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

istmosel

Sezaryen doğumda istmosel riskine dikkat!

Sezaryen yöntemi, gebelik ve doğum sırasında istenilmeyen olası durumların meydana gelmesini önleyen, anne ve bebek için hayat kurtarıcı bir

Devamını oku...
PKS

Kasık ağrınızın nedeni PKS olabilir

Kadınlarda daha sık yaşanan kasık ağrıları, sıklıkla adet döneminde vücuttaki değişimlerden ya da idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanabiliyor. Adet dönemi haricinde

Devamını oku...
yaz hamilelerine

Yaz hamilelerine 11 önemli tavsiye

Hamileler, sıcak havalarda zorlanabiliyorlar. Hamilelikte hormonlardaki değişimlere ve kan akımındaki hızlanmaya bağlı olarak vücut iç sıcaklığında doğal bir artışın

Devamını oku...

Mobil Menü