Bebek kamerası seçerken nerelere dikkat edilir?

Güncel
1638976380 Weewell WMV870R

Bebeklerine güvenli ve konforlu bir ortam oluşturmak, her anne ve babanın birinci önceliği haline geliyor. Yeni doğan minik bir bebeğin aileye katılmasıyla birlikte uzun ve tatlı bir yolculuğa başlayan ebeveynler, fonksiyonel bebek elektroniği ürünlerine yöneliyor. Zaman ve mekan fark etmeksizin ebeveynlerin her an bebeklerini takip edebilmesini sağlayan bebek kameraları, alışveriş listesine eklenen en önemli ihtiyaçlardan biri oluyor. Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell, anne ve babaların farklı ihtiyaçlarına uygun ürün modelleriyle bebeklerin yaşam alanını daha güvenli hale getiriyor.

Ebeveynler, gerekli olan tüm önlemleri alsalar da bebeklerinin her anında yanında olmak istiyorlar. Bebeklerinin yanında olamadıklarında kendilerini rahat hissedemeyen anne ve babalar, içlerini rahat tutmak için fonksiyonel bebek kameralarına ihtiyaç duyuyorlar. Bebeklerinin güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynlerin en büyük yardımcılarından biri olan bebek kameraları günümüzde öncelikli ihtiyaçlarından biri haline geldi. Ancak bebek izleme cihazı seçiminde de ihtiyaca yönelik olarak bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Geniş ve fonksiyonel ürün skalasıyla her ihtiyacı kusursuzca karşılayan Weewell, anne ve babaların yardımına koşarak büyük bir kolaylık sağlıyor.

Doğru Kamera Seçimi ile Her An Bebeğinizin Yanında Hissedin!

Bebeklerin hareketlerini takip etmeye ve olası önemli bir durumda hızlı müdahale edebilmeye olanak tanıyan bebek izleme cihazları, yeni anne ve baba olanlar için birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Üstün kalite anlayışı ve fonksiyonel ürün çeşitliliği ile ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran Weewell, 3 adımda doğru ve ihtiyacınıza yönelik cihazı bulmanıza yardımcı oluyor.

1. Kısa bir mola verirken bebeklerinin güvenliğinden emin olmak isteyen ebeveynler, video monitörlü cihazlara yönelebilir. 

Bebeği uyurken kısa bir mola verip işlerini halletmek veya kahve içip rahatlamak isteyen ebeveynler için bebeklerin her hareketini rahatça görebilmeyi sağlayan monitörlü cihazlar, büyük bir avantaj sağlıyor. Geniş ekranı sayesinde ebeveynlerin bebeklerinin tüm detaylarını rahatlıkla görebilmesini sağlayan WMV865 bebek izleme cihazı; yüksek görüntü kalitesi, karşılıklı konuşma, otomatik gece görüşü ve ortam sıcaklığı sensörü gibi özellikleriyle ebeveynlerin kısa molalarını daha güvenilir bir hale getiriyor. Bunun yanı sıra hareket kontrolü, ninniler ve sıcaklık uyarı sistemi gibi özelliklere sahip olan video monitörlü Weewell WMV815 bebek izleme cihazı ise geniş ekran ve görüntü kalitesiyle ebeveynlerin molalarda bebeklerini rahatça görmesini sağlayarak ihtiyaç duydukları tüm gereksinimleri kusursuzca karşılıyor.

2. Yalnızca iyi bir görüntü performansının olmasını isteyen ebeveynler, gece görüşü özelliğine dikkat etmeli.

Bazı ebeveynler bebeklerini yalnızca uyurken izleme gereksinimi duyuyor. Bu nedenle, iyi bir görüntü kalitesi ve gece görüşü olan kameralar en ideal seçenek oluyor. Gece görüşü ve HD görüntü kalitesinin yanı sıra Wi-Fi, hareket takibi ve kamerayı yatay ve dikey hareket ettirme özelliğine sahip olan Weewell WMV630 bebek izleme cihazı, ebeveynlerin kolay ve hızlı bir şekilde bebeklerini takip edebilmesine olanak tanıyor.

3. Çalışırken bile her an bebeğinin yanında olmak isteyen ebeveynler hem telefona hem de monitöre bağlantı sağlayan cihazlara yönelmeli. 

Anne ve baba olmak dünyadaki en eşsiz duygulardan biri. Ancak çalışan ebeveynlerin en büyük önceliği iş yerindeyken de bebeklerini rahatlıkla takip edebilmeleri. Hem ebeveyn ünitesi hem de akıllı telefon ile görüntüleme sağlayabilen Weewell WMV870R bebek izleme cihazı, HD görüntü kalitesi ve çoklu kamera desteği sayesinde farklı cihazlardan bebeklerinin hareketlerini takip etmek isteyen ebeveynlerin ihtiyacını karşılıyor. Anne ve babaların bebeklerini ebeveyn ünitesinden, tabletten veya telefondan kolaylıkla takip edebilmesine olanak tanıyan Weewell WMV870R; kamera hareket kontrolü, geniş dokunmatik ekranı ve zoom gibi birçok fonksiyonel özeliğiyle hayatı kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca WMV870R ile bağlantı sağlayabilen WMV911 kamerası ise aynı anda birden fazla cihaza bağlanarak bebeklerin tabletten ya da akıllı telefonlardan izlenmesini kolaylaştırıyor.

Bu haberler de ilginizi çekebilir. Tıklayın.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü