Akasya Kültür Sanat minik misafirlerini ağırlayacak

Güncel
akasya

Kültür ve sanatın buluşma noktası Akasya Kültür Sanat’ta, okulların açılışı ile birlikte çocuklara özel yeni dönem etkinlikleri başlıyor. 10 Eylül Cumartesi günü ilk oyunun sergileneceği çocuk tiyatrosunda mini tiyatroseverler keyif dolu anlar yaşayacak.

Açıldığı günden bu yana sanatseverlerin uğrak noktası haline gelen Akasya Kültür Sanat, yetişkinler ve çocuklar için tiyatro oyunlarından konserlere, workshoplardan sergilere, oyunculuk atölyelerinden stand up gösterilerine kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Keyifli programı ve farklı etkinlikleriyle sanatseverlerin heyecanla takip ettiği Akasya Kültür Sanat, 10 Eylül itibarıyla üst üste üç hafta sonu saat 13:00’da başlayacak çocuk tiyatrosu etkinliğiyle hafta sonları için ailelere eğlenceli bir alternatif sunacak.
Programın ilk gününde “Süper Patates ve Kaçak Bezelye – Süpermarkette Karnaval” oyunu minik ziyaretçilerle buluşurken, ikinci gününde “Köpekler Bale Yapmaz” oyunu oynanacak. Sonraki haftalarda ise “Gergedanlar Krep Yemez” ve “Ama Bu Balığın Parmakları Var” oyunları sahnelenecek.


Anne-babaların çocuklarıyla keyifli vakit geçirebileceği etkinliğin biletleri
www.passo.com.tr/tr/mekan/akasya-kultur-sanat-etkinlik-biletleri/587215 üzerinden temin
edilebiliyor.

Program:
10 Eylül – Süper Patates ve Kaçak Bezelye Süpermarkette Karnaval
11 Eylül – Köpekler Bale Yapmaz
17 & 18 Eylül – Gergedanlar Krep Yemez
24 & 25 Eylül – Ama Bu Balığın Parmakları Var

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

maytap

Pasta üzerinde tehlike: Maytap 

Çocuğunuzun doğum günü hazırlıklarına günler hatta aylar öncesinden başlayıp organizasyonun kusursuz olması konusunda tam da her şeyi yaptığınızı düşündüğünüz

Devamını oku...
epilepsi hastaları

Epilepsi hastaları anne olabilir mi?

Dünyada en sık görülen dördüncü nörolojik hastalık olan ve halk arasında sara olarak bilinen epilepsi toplumun yüzde birini etkiliyor.

Devamını oku...
mastit olduğunuzu

MASTİT OLDUĞUNUZU NASIL ANLARSINIZ?

Meme dokusunun ağrılı iltihaplanması sonucu, genellikle bakteriyel enfeksiyon kaynaklı oluşan ve özellikle emzirme döneminde annelere rahatsızlık veren Mastit, şişlik

Devamını oku...

Mobil Menü