Wee Baby Burun Aspiratörü ile bebeğinize rahat bir nefes aldırın

Bebek
Wee Baby İmaj

Bebeklerin sağlığı söz konusu olduğunda tüm ebeveynler en doğru kararı vermek ister. Peki, doğru temizlenmeyen bir burun henüz bazı refleksleri gelişmemiş miniklerin huzuru ve mutluluğu için önemli bir durum olduğu yeteri kadar biliniyor mu?

burun
Bebekler sadece burundan nefes alır, ağızdan nefes alma refleksi ise zamanla gelişir. Dolayısıyla bebeğin burun kanalları rahat nefes alabilmesi için her zaman açık olmalıdır.

En temel ihtiyaç olan nefes alabilmek bebekler için bazı durumlarda zorlayıcı bir sorun haline geliyor. Özellikle de doğru temizlenmeyen burnun yetişkinlere nazaran dar olan kanalları tıkayarak nefes almayı güç hale getiriyor. Bebeklerin sağlıklı gelişimini her şeyin üstünde tutan Wee Baby, geliştirdiği bu aspiratör ile miniklerin günlük burun hijyeni için önemli bir yardımcıya dönüşüyor.

Rahat nefes alan bebeklerle keyifli gelişim

Bebekler sadece burundan nefes alır, ağızdan nefes alma refleksi ise zamanla gelişir. Dolayısıyla bebeğin burun kanalları rahat nefes alabilmesi için her zaman açık olmalıdır. Bu hassasiyetle tasarlanan aspiratör, bebeğin burun içi salgısının pratik ve hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Güvenle kullanılabilmesi için mukusu filtrede toplayan aspiratör; bebeğin emme, uyumu, beslenme aktivitelerinde huzurlu olmasını sağlıyor. Burun içi salgısı düzenli olarak temizlendiğinde ise kulak ve solunum yolu enfeksiyonu riski minimuma iniyor.

Ergonomik tasarımıyla ebeveynlerin kullanımını kolaylaştıran Burun Aspiratörü, birleştirilmesi ve kolay kurulmasıyla dikkat çekiyor. Yumuşak silikondan üretilen tek kullanımlık aspiratör ucu, bebeğin burnunun tahriş olmasını önlüyor. Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından Wee Baby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’in distribütörlüğünü yapıyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

dünyasını

Çocukların yaptığı resimler iç dünyasını gösteriyor

Adeta çocuk resim yoluyla içinde bulunduğu dünyaya yönelik duygu ve düşüncelerini çizerek kâğıda yansıtmaktadır. Dolayısıyla resmin çocuğun iç dünyasını

Devamını oku...
1631602903 Ocuklara Sa L Kl  Beslenme Al  Kanl    Kazand Rma 4 303x178

Çocukların bozulan yeme alışkanlıklarını düzeltecek 9 öneri

Okulların açılmasıyla birlikte bir süredir kuralların dışına çıktığımız uyku, beslenme gibi sağlıklı yaşam alışkanlıklarını tekrar edindirme süreci başladı. Bu

Devamını oku...
1631169075 Shutterstock 527195317 1 303x178

Anne babalar dikkat! Nezle ya da grip olduysa!

Yazın kavurucu sıcaklarından sonbaharın serin ve yağışlı havasına geçtiğimiz bugünlerde okulların da açılıp kapalı ortamlarda zaman geçirilmesiyle üst solunum

Devamını oku...

Mobil Menü