Wee Baby Burun Aspiratörü ile bebeğinize rahat bir nefes aldırın

Bebek
Wee Baby İmaj

Bebeklerin sağlığı söz konusu olduğunda tüm ebeveynler en doğru kararı vermek ister. Peki, doğru temizlenmeyen bir burun henüz bazı refleksleri gelişmemiş miniklerin huzuru ve mutluluğu için önemli bir durum olduğu yeteri kadar biliniyor mu?

burun
Bebekler sadece burundan nefes alır, ağızdan nefes alma refleksi ise zamanla gelişir. Dolayısıyla bebeğin burun kanalları rahat nefes alabilmesi için her zaman açık olmalıdır.

En temel ihtiyaç olan nefes alabilmek bebekler için bazı durumlarda zorlayıcı bir sorun haline geliyor. Özellikle de doğru temizlenmeyen burnun yetişkinlere nazaran dar olan kanalları tıkayarak nefes almayı güç hale getiriyor. Bebeklerin sağlıklı gelişimini her şeyin üstünde tutan Wee Baby, geliştirdiği bu aspiratör ile miniklerin günlük burun hijyeni için önemli bir yardımcıya dönüşüyor.

Rahat nefes alan bebeklerle keyifli gelişim

Bebekler sadece burundan nefes alır, ağızdan nefes alma refleksi ise zamanla gelişir. Dolayısıyla bebeğin burun kanalları rahat nefes alabilmesi için her zaman açık olmalıdır. Bu hassasiyetle tasarlanan aspiratör, bebeğin burun içi salgısının pratik ve hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Güvenle kullanılabilmesi için mukusu filtrede toplayan aspiratör; bebeğin emme, uyumu, beslenme aktivitelerinde huzurlu olmasını sağlıyor. Burun içi salgısı düzenli olarak temizlendiğinde ise kulak ve solunum yolu enfeksiyonu riski minimuma iniyor.

Ergonomik tasarımıyla ebeveynlerin kullanımını kolaylaştıran Burun Aspiratörü, birleştirilmesi ve kolay kurulmasıyla dikkat çekiyor. Yumuşak silikondan üretilen tek kullanımlık aspiratör ucu, bebeğin burnunun tahriş olmasını önlüyor. Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından Wee Baby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’in distribütörlüğünü yapıyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

ilkokula

Çocuğunuz ilkokula hazır mı?

İTÜ GVO Dr. Sedat Üründül Anaokulu ve İTÜ GVO Beylerbeyi Anaokulu, velilerle bir araya gelerek “İlkokula Hazır Oluş”konulu çevrim

Devamını oku...
yaz ishali

Yaz ishali tehlikeli olabilir

Sıcakta bozulan gıdalar, kirli suların içilmesi ve bu sularla yıkanmış meyve ile sebzelerin tüketilmesi, mikroplu havuz ile deniz suyunun

Devamını oku...
erken doğum riskini

Sıcak havalar erken doğum riskini tetikliyor

Online medikal danışma platformu eKonsey.com Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorlarından Prof. Dr. Ebru Dikensoy, aşırı sıcaklardan daha çok etkilenen

Devamını oku...

Mobil Menü