Tommee Tippee sızdırmayan 360˚içilebilen bardak!

Bebek, Güncel
Tomme Tippee  derece Bardak

Tommee Tippee 360˚ Bardak ile miniklerin özgürce hareket ederken ebeveynlerin de hayatını kolaylaştıracak inovatif bir çözüm sunuyor.  Bebeklerin içme becerilerini geliştirmesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan 360˚ Bardak, dökmeden bardağın her tarafından içilebiliyor. Doktorların diş ve ağız yapısı gelişimi için önerdiği 360˚ Bardak, basit ve kullanımı kolay tasarımı ile de miniklerin ellerinden düşmeyecek.

 

Burda Bebek Ürünleri’nin distribütörlüğünü yaptığı Tommee Tippee, hem miniklerin hem de ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak 360˚ Bardak ile bebeklerin ağız ve diş gelişimine de yardımcı oluyor. Çocukların bardağa alışma süreçlerinde yaşanan minik kazaları dökmeden, akıtmadan atlatmayı sağlayan 360˚ Bardak, sallansa ya da ters çevrilse de kesinlikle sızdırma yapmıyor ve içindeki sıvı dökülmüyor.

 

Ağız gelişimini destekleyen tasarım

Miniklere özel olarak bardağın her tarafından içilebilmeye olanak sağlayacak tasarımı mevcut. Yetişkinler gibi içmeye ilk adımları atan miniklerin de özgürce öğrenmesine fırsat tanıyor. Ayrıca basit kullanımı ile sahip. Çocukların konuşmaya yardımcı olan ağız kaslarını kullanmaya teşvik ederek ağız gelişimlerini de destekliyor. Rengarenk tasarımları ve desenleriyle de miniklerin beğenisini kazanıyor.  Sadece 2 parçalı oluşuyla da hem kolay temizleniyor hem de hijyenik bir kullanım sağlıyor.

BPA içermiyor

BPA içermeyen, çocukların eğlenceli arkadaşı Tommee Tippee 360˚ Bardak, eczaneler, anne bebek mağazaları ve online satış noktalarında annelerle buluşuyor.

Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından Wee Baby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’in distribütörlüğünü yapıyor.

 

www.weebaby.com.tr

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü