Tommee Tippee sızdırmayan 360˚içilebilen bardak!

Bebek, Güncel
Tomme Tippee  derece Bardak

Tommee Tippee 360˚ Bardak ile miniklerin özgürce hareket ederken ebeveynlerin de hayatını kolaylaştıracak inovatif bir çözüm sunuyor.  Bebeklerin içme becerilerini geliştirmesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan 360˚ Bardak, dökmeden bardağın her tarafından içilebiliyor. Doktorların diş ve ağız yapısı gelişimi için önerdiği 360˚ Bardak, basit ve kullanımı kolay tasarımı ile de miniklerin ellerinden düşmeyecek.

 

Burda Bebek Ürünleri’nin distribütörlüğünü yaptığı Tommee Tippee, hem miniklerin hem de ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak 360˚ Bardak ile bebeklerin ağız ve diş gelişimine de yardımcı oluyor. Çocukların bardağa alışma süreçlerinde yaşanan minik kazaları dökmeden, akıtmadan atlatmayı sağlayan 360˚ Bardak, sallansa ya da ters çevrilse de kesinlikle sızdırma yapmıyor ve içindeki sıvı dökülmüyor.

 

Ağız gelişimini destekleyen tasarım

Miniklere özel olarak bardağın her tarafından içilebilmeye olanak sağlayacak tasarımı mevcut. Yetişkinler gibi içmeye ilk adımları atan miniklerin de özgürce öğrenmesine fırsat tanıyor. Ayrıca basit kullanımı ile sahip. Çocukların konuşmaya yardımcı olan ağız kaslarını kullanmaya teşvik ederek ağız gelişimlerini de destekliyor. Rengarenk tasarımları ve desenleriyle de miniklerin beğenisini kazanıyor.  Sadece 2 parçalı oluşuyla da hem kolay temizleniyor hem de hijyenik bir kullanım sağlıyor.

BPA içermiyor

BPA içermeyen, çocukların eğlenceli arkadaşı Tommee Tippee 360˚ Bardak, eczaneler, anne bebek mağazaları ve online satış noktalarında annelerle buluşuyor.

Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından Wee Baby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’in distribütörlüğünü yapıyor.

 

www.weebaby.com.tr

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

gece

Bebeklerin gece boyu kesintisiz uyuması mümkün

Bebeğiniz geceleri hiçbir sıkıntısı ya da bir ihtiyacı olmadığı halde sık sık uyanıyor, tekrar uyumakta sıkıntı yaşıyorsa uyku sorunu

Devamını oku...
hassas

Bebeğinizin cilt sağlığı için gördüklerinizin ötesi Prima’da

Türkiye’de 35 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlamak için çalışan Prima, bezlerini pediatristler,

Devamını oku...
Mustela

Mustela bebeklerin nem ihtiyacını karşılıyor

Doğumdan itibaren bebeklerin dış dünyaya en açık organı olan ciltleri, dış etkenlere ve çevresel faktörlere karşı oldukça hassastır. Yenidoğan

Devamını oku...

Mobil Menü