Organik yeni bebek bezi markası: Bebem Natural

Bebek
organik

Gücünü doğadan alan organik yeni bebek bezi markası BEBEM NATURAL; doğal bambu lifleri, organik pamuk özü ve yüzde 100 vegan özelliği ile anneler ve bebekleriyle buluşuyor. ITA LAB tarafından dermatolojik olarak test edilen BEBEM NATURAL, klor, lateks, paraben, parfüm gibi cilde ve sağlığa zarar veren kimyasalları içermeyen hipoalerjenik formülüyle annelerin ve bebeklerin iyiliğini düşünüyor.

Türkiye’de 30 yılı aşkın deneyimiyle global bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar atan Hayat Kimya tarafından üretilen BEBEM NATURAL, annelerin bebekleri için doğal, vegan ve organik ürünlere yönelimine karşılık veriyor. 

Çevreye ve cilde dost özelliğini doğal bambu lifleri, bio bazlı selüloz ve organik pamuk özü ile üretilmesinden alan BEBEM NATURAL, yüzde 100 vegan olmasıyla da sürdürülebilirlik bilincine katkıda bulunuyor. ITA LAB tarafından dermatolojik testlerden geçerek uluslararası güvenilirliğini kanıtlayan marka, PH: 5,5 uyumu ile bebeklerin hassas cildini korumanıza yardımcı oluyor. Bebeğin cildine zarar verebilecek lateks, paraben, klor, parfüm gibi kimyasallar içermemesi de organik özelliğini destekliyor.

Bebem Natural bebek bezleri, emici bölgesinde kullanılan doğal bambu ile ultra emicilik sağlarken, cilde temas eden üst yüzeyinde kullanılan organik pamuk özü ile ise bebeklerin cildini kuru tutuyor. 

Gücünü doğadan alan, doğadan aldığı güçle de bebeklere kusursuz bir konfor sağlayan Bebem Natural bebek bezi, elastik kulakları ve mini bel bandı ile bebeklerin belini özenle sarıyor. Ayrıca özel göbek bağı oyuntusu ile de bebeklerin hassas cildine zarar vermiyor. 

Bebem Natural, seçkin satış noktalarında ulaşılabilir uygun fiyatlarıyla ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

dünyasını

Çocukların yaptığı resimler iç dünyasını gösteriyor

Adeta çocuk resim yoluyla içinde bulunduğu dünyaya yönelik duygu ve düşüncelerini çizerek kâğıda yansıtmaktadır. Dolayısıyla resmin çocuğun iç dünyasını

Devamını oku...
1631602903 Ocuklara Sa L Kl  Beslenme Al  Kanl    Kazand Rma 4 303x178

Çocukların bozulan yeme alışkanlıklarını düzeltecek 9 öneri

Okulların açılmasıyla birlikte bir süredir kuralların dışına çıktığımız uyku, beslenme gibi sağlıklı yaşam alışkanlıklarını tekrar edindirme süreci başladı. Bu

Devamını oku...
1631169075 Shutterstock 527195317 1 303x178

Anne babalar dikkat! Nezle ya da grip olduysa!

Yazın kavurucu sıcaklarından sonbaharın serin ve yağışlı havasına geçtiğimiz bugünlerde okulların da açılıp kapalı ortamlarda zaman geçirilmesiyle üst solunum

Devamını oku...

Mobil Menü