Organik yeni bebek bezi markası: Bebem Natural

Bebek
organik

Gücünü doğadan alan organik yeni bebek bezi markası BEBEM NATURAL; doğal bambu lifleri, organik pamuk özü ve yüzde 100 vegan özelliği ile anneler ve bebekleriyle buluşuyor. ITA LAB tarafından dermatolojik olarak test edilen BEBEM NATURAL, klor, lateks, paraben, parfüm gibi cilde ve sağlığa zarar veren kimyasalları içermeyen hipoalerjenik formülüyle annelerin ve bebeklerin iyiliğini düşünüyor.

Türkiye’de 30 yılı aşkın deneyimiyle global bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar atan Hayat Kimya tarafından üretilen BEBEM NATURAL, annelerin bebekleri için doğal, vegan ve organik ürünlere yönelimine karşılık veriyor. 

Çevreye ve cilde dost özelliğini doğal bambu lifleri, bio bazlı selüloz ve organik pamuk özü ile üretilmesinden alan BEBEM NATURAL, yüzde 100 vegan olmasıyla da sürdürülebilirlik bilincine katkıda bulunuyor. ITA LAB tarafından dermatolojik testlerden geçerek uluslararası güvenilirliğini kanıtlayan marka, PH: 5,5 uyumu ile bebeklerin hassas cildini korumanıza yardımcı oluyor. Bebeğin cildine zarar verebilecek lateks, paraben, klor, parfüm gibi kimyasallar içermemesi de organik özelliğini destekliyor.

Bebem Natural bebek bezleri, emici bölgesinde kullanılan doğal bambu ile ultra emicilik sağlarken, cilde temas eden üst yüzeyinde kullanılan organik pamuk özü ile ise bebeklerin cildini kuru tutuyor. 

Gücünü doğadan alan, doğadan aldığı güçle de bebeklere kusursuz bir konfor sağlayan Bebem Natural bebek bezi, elastik kulakları ve mini bel bandı ile bebeklerin belini özenle sarıyor. Ayrıca özel göbek bağı oyuntusu ile de bebeklerin hassas cildine zarar vermiyor. 

Bebem Natural, seçkin satış noktalarında ulaşılabilir uygun fiyatlarıyla ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

ilkokula

Çocuğunuz ilkokula hazır mı?

İTÜ GVO Dr. Sedat Üründül Anaokulu ve İTÜ GVO Beylerbeyi Anaokulu, velilerle bir araya gelerek “İlkokula Hazır Oluş”konulu çevrim

Devamını oku...
yaz ishali

Yaz ishali tehlikeli olabilir

Sıcakta bozulan gıdalar, kirli suların içilmesi ve bu sularla yıkanmış meyve ile sebzelerin tüketilmesi, mikroplu havuz ile deniz suyunun

Devamını oku...
erken doğum riskini

Sıcak havalar erken doğum riskini tetikliyor

Online medikal danışma platformu eKonsey.com Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorlarından Prof. Dr. Ebru Dikensoy, aşırı sıcaklardan daha çok etkilenen

Devamını oku...

Mobil Menü