Organik yeni bebek bezi markası: Bebem Natural

Bebek
organik

Gücünü doğadan alan organik yeni bebek bezi markası BEBEM NATURAL; doğal bambu lifleri, organik pamuk özü ve yüzde 100 vegan özelliği ile anneler ve bebekleriyle buluşuyor. ITA LAB tarafından dermatolojik olarak test edilen BEBEM NATURAL, klor, lateks, paraben, parfüm gibi cilde ve sağlığa zarar veren kimyasalları içermeyen hipoalerjenik formülüyle annelerin ve bebeklerin iyiliğini düşünüyor.

Türkiye’de 30 yılı aşkın deneyimiyle global bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar atan Hayat Kimya tarafından üretilen BEBEM NATURAL, annelerin bebekleri için doğal, vegan ve organik ürünlere yönelimine karşılık veriyor. 

Çevreye ve cilde dost özelliğini doğal bambu lifleri, bio bazlı selüloz ve organik pamuk özü ile üretilmesinden alan BEBEM NATURAL, yüzde 100 vegan olmasıyla da sürdürülebilirlik bilincine katkıda bulunuyor. ITA LAB tarafından dermatolojik testlerden geçerek uluslararası güvenilirliğini kanıtlayan marka, PH: 5,5 uyumu ile bebeklerin hassas cildini korumanıza yardımcı oluyor. Bebeğin cildine zarar verebilecek lateks, paraben, klor, parfüm gibi kimyasallar içermemesi de organik özelliğini destekliyor.

Bebem Natural bebek bezleri, emici bölgesinde kullanılan doğal bambu ile ultra emicilik sağlarken, cilde temas eden üst yüzeyinde kullanılan organik pamuk özü ile ise bebeklerin cildini kuru tutuyor. 

Gücünü doğadan alan, doğadan aldığı güçle de bebeklere kusursuz bir konfor sağlayan Bebem Natural bebek bezi, elastik kulakları ve mini bel bandı ile bebeklerin belini özenle sarıyor. Ayrıca özel göbek bağı oyuntusu ile de bebeklerin hassas cildine zarar vermiyor. 

Bebem Natural, seçkin satış noktalarında ulaşılabilir uygun fiyatlarıyla ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Bebek Gogus Hastalik 3 303x178

Bebeğimin göğsünden hırıltılar geliyor

Yeni bebek sahibi olan anne-babalar doğal olarak bu ilk tecrübelerinde daha pimpirikli olabiliyor. Çevrelerinde bazen abartılı bulunsa bile fazlaca

Devamını oku...
Anne Sutu 5 303x178

Taklidi mümkün değil : Anne sütü

Doğumla birlikte bir mucize dünyaya gelirken diğer bir mucize annenin bedeninde hayat bulmaya başlıyor. Bebeğin gelişimi için çok şey

Devamını oku...
rahim içi yapışıklık

Rahim içi yapışıklık gebelik şansını düşürüyor

Halk arasında rahim içi yapışıklık olarak bilinen Asherman Sendromu, tüp bebek tedavisi de dahil olmak üzere kadınlarda gebelik şansının

Devamını oku...

Mobil Menü