NEFİS KEKLER BABY SHOWER PARTİLERİ İÇİN HAZIRLANIYOR

Bebek
1500276275 0244

Baby Shower partisi son dönemlerde anne adaylarının dünyaya gelecek bebeklerini karşılamak için yaptığı en özel partiler arasında yer alıyor. Baby Shower’larda misafirlere ikram edilen kekleri Nefis Demet anne adayları için günlük ve sağlıklı olarak üretiyor. Birbirinden özel olarak üretilen kekler ve meyvelerden oluşan demetler annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

 

Baby shpwer
Birbirinden özel olarak üretilen kekler ve meyvelerden oluşan demetler annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Annelerin bebeklerini karşılarken ikram ettiği Baby Shower kekleri partinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Anne adaylarına özel olarak hazırlanan Nefis Demet  lezzetleri ile misafirlere sunulmak için günlük olarak hazırlanıyor. Nefis Demet Genel Müdürü Devrim Aydın, annelerin bu özel günlerinde heyecanlarına ortak oldukları için mutluluk yaşadıklarını ifade ediyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Top View Pregnancy Test 303x178

Kimyasal gebelik sürecinde yaşadıklarım…

Herkese merhaba 🙂 Aylar evvel başıma gelen kimyasal gebelik sürecimi sizinle paylaşmak istedim. Başına gelmeden önce “kimyasal gebelik” hakkında

Devamını oku...
Uni Baby Saç

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığıilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında

Devamını oku...
sosyal medyada

Çocuklar günün 6 saatini sosyal medyada geçiriyor

Find My Kids uygulamasını kullanan anne babalar, çocuklarının hem konumunu hem de cep telefonunda ne kadar zaman geçirdiğini görebiliyor.

Devamını oku...

Mobil Menü