NEFİS KEKLER BABY SHOWER PARTİLERİ İÇİN HAZIRLANIYOR

Bebek
1500276275 0244

Baby Shower partisi son dönemlerde anne adaylarının dünyaya gelecek bebeklerini karşılamak için yaptığı en özel partiler arasında yer alıyor. Baby Shower’larda misafirlere ikram edilen kekleri Nefis Demet anne adayları için günlük ve sağlıklı olarak üretiyor. Birbirinden özel olarak üretilen kekler ve meyvelerden oluşan demetler annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

 

Baby shpwer
Birbirinden özel olarak üretilen kekler ve meyvelerden oluşan demetler annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Annelerin bebeklerini karşılarken ikram ettiği Baby Shower kekleri partinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Anne adaylarına özel olarak hazırlanan Nefis Demet  lezzetleri ile misafirlere sunulmak için günlük olarak hazırlanıyor. Nefis Demet Genel Müdürü Devrim Aydın, annelerin bu özel günlerinde heyecanlarına ortak oldukları için mutluluk yaşadıklarını ifade ediyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü