MILLY&POPPY’den bebeklere özel organik ve renkli müslin koleksiyonu

Bebek
MILLYPOPPY 1 Scaled

Konu bebeklerimiz olunca onlar için her şeyin en iyisini isteyen anneler için artık %100 organik pamuktan üretilmiş Milly&Poppy müslinler var. Bebeklerimizin teni kadar yumuşak ve doğal müslin ürünler üretme amacıyla yola çıkan iki girişimci annenin kurduğu Milly&Poppy rengarenk koleksiyonuyla 2022’ye merhaba diyor.

Türkiye’de tasarlanan ve üretilen Milly&Poppyürünleri OEKO-TEX veGOTS sertifikaları sahibi %100 organik pamuk dokuma müslinler 3 yaşa kadar bebekler için çok amaçlı olarak örtü/battaniye, kundak, banyo, deniz ve havuz sonrası kurulama, puset üzeri güneşlik, çarşaf, alt açma örtüsü, oyun halısı, omuz/ağız bezi olarak kullanılabiliyor.

Büyük boy müslin örtü, omuz örtüsü ve ağız bezi ürünlerinden oluşan 4 farklı koleksiyon, desenli ve düz renk seçenekler sunuyor. Neon renklerden oluşan SPACE, sevimliliğiyle LAMA, unisex kullanıma uygun BALLOONS ve markanın logosundan ilham alan BIRDY koleksiyonları,sarı ve gri düz renk seçenekleriyle birlikte markanın websitesi ve Instagram hesabı üzerinden satın alınabiliyor.

Tamamen doğal dokuma ve baskı ile üretilen müslinleri yumuşacık dokusu ve doğal içeriği ile bebekleriniz için uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

www.millynpoppy.com

https://www.instagram.com/millynpoppy/

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü