Lav annelere ilham veriyor

Bebek
LAV Empire Me  rubat Barda      l   fiyat

Özgün tasarımlarıyla sofraları yenilikle buluşturan Lav, günün en önemli öğünü kahvaltıyı anne ve çocuklara daha eğlenceli hale getirmek için yaratıcı fikirler sunuyor. Ürünlere biraz hayal gücü ve el becerisi de eklendiğinde kahvaltının vazgeçilmez lezzetlerinden doğa fotoğrafı ve çizgi film kahramanı gibi sunumlar oluşturmak mümkün. Lav Empire Serisi’nin büyük hacimli meşrubat bardağı, yaratıcı sunumların tamamlayıcısı olarak sofralarda yerini alıyor.

Lav birbirinden eğlenceli sunum önerileriyle anne ve çocuklar için kahvaltı keyfini eğlenceli hale getiriyor. Çocukların hayal gücüyle; yumurtadan güneşin, maydanozdan ağacın, biberden çimenin ya da bir çizgi film kahramanının sofraları ziyaret etmesi mümkün. Lav ürünleriyle şekillenen sunumlarda yaratıcılığın sınırı yok. Güne enerjik ve zinde başlayabilmek için içecek porsiyonlarını büyük tutmak önemlidir. Birbirinden renkli meyve suları, çocukların vazgeçilmezi süt, meyve ve sebzelerin bir araya geldiği sağlıklı smoothie içecekler Lav Empire serisi meşrubat bardaklarında doyumluk ölçülerle sunuluyor.

 

Yenilikçi formuyla sofralara renk katacak Lav Empire Meşrubat Bardakları’na, tüm Lav satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü