Lav annelere ilham veriyor

Bebek
LAV Empire Me  rubat Barda      l   fiyat

Özgün tasarımlarıyla sofraları yenilikle buluşturan Lav, günün en önemli öğünü kahvaltıyı anne ve çocuklara daha eğlenceli hale getirmek için yaratıcı fikirler sunuyor. Ürünlere biraz hayal gücü ve el becerisi de eklendiğinde kahvaltının vazgeçilmez lezzetlerinden doğa fotoğrafı ve çizgi film kahramanı gibi sunumlar oluşturmak mümkün. Lav Empire Serisi’nin büyük hacimli meşrubat bardağı, yaratıcı sunumların tamamlayıcısı olarak sofralarda yerini alıyor.

Lav birbirinden eğlenceli sunum önerileriyle anne ve çocuklar için kahvaltı keyfini eğlenceli hale getiriyor. Çocukların hayal gücüyle; yumurtadan güneşin, maydanozdan ağacın, biberden çimenin ya da bir çizgi film kahramanının sofraları ziyaret etmesi mümkün. Lav ürünleriyle şekillenen sunumlarda yaratıcılığın sınırı yok. Güne enerjik ve zinde başlayabilmek için içecek porsiyonlarını büyük tutmak önemlidir. Birbirinden renkli meyve suları, çocukların vazgeçilmezi süt, meyve ve sebzelerin bir araya geldiği sağlıklı smoothie içecekler Lav Empire serisi meşrubat bardaklarında doyumluk ölçülerle sunuluyor.

 

Yenilikçi formuyla sofralara renk katacak Lav Empire Meşrubat Bardakları’na, tüm Lav satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Top View Pregnancy Test 303x178

Kimyasal gebelik sürecinde yaşadıklarım…

Herkese merhaba 🙂 Aylar evvel başıma gelen kimyasal gebelik sürecimi sizinle paylaşmak istedim. Başına gelmeden önce “kimyasal gebelik” hakkında

Devamını oku...
Uni Baby Saç

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığıilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında

Devamını oku...
sosyal medyada

Çocuklar günün 6 saatini sosyal medyada geçiriyor

Find My Kids uygulamasını kullanan anne babalar, çocuklarının hem konumunu hem de cep telefonunda ne kadar zaman geçirdiğini görebiliyor.

Devamını oku...

Mobil Menü