Kolik ile mücadelede yeni gücünüz Antikolik Biberon

Bebek
WeeBaby Imaj

Minikler, dünyaya gözlerini açtıkları andan itibaren birçok büyüme evresinden geçer. Bu evreler, bazı problemler sebebiyle hem bebekler hem de ebeveynler için zorlu bir mücadeleye dönüşebiliyor. Tıpkı, ani ağlama krizleriyle sonuçlanan ve bebeğin sürekli huzursuz hissetmesine yol açan kolik gibi… Tüm ürünlerinde anne hassasiyetini ve bebeklerin mutluluğunu rehber kabul eden WeeBaby, beslenme sırasında alınan havanın yol açtığı kolik sorununun üstesinden gelecek etkin biryardımcı sunuyor.

Bebeklerin sağlıklı gelişim zincirinin en önemli halkasını oluşturan beslenme rutinini konforlu bir deneyime dönüştüren WeeBaby, Antikolik Biberon ile kolik sorunu geride kalıyor. WeeBabyAntikolik Biberon, antikolik mekanizması ile hava ve sütün birbirine karışmasını engelliyor, miniklerin beslenmesi sırasında hava yutmasının önüne geçiyor. Bu sayede beslenme sonrası en sık görülen kolik problemi ile mücadelede her zaman anne ve bebeklerin yanında yer alıyor.

Bebekler huzurlu, anneler mutlu

WeeBaby uzmanları tarafından geliştirilen Antikolik sistem; biberondaki iç ve dış hava basıncını dengeliyor, hava akış kanalındaki havanın biberon şişesinin dibinde kalmasını sağlıyor. Emzik üstündeki kanallar, beslenme esnasında emziğin çökme yapmasını ve yapışmasını önlüyor. Ergonomik tasarımıyla hem miniklerin hem de annelerin hayatını kolaylaştıran Antikolik Biberon; beslenme sonrası kusma, hıçkırık ve gaz gibi sorunları minimize ediyor. BPA içermeyen PP malzemeden üretilen, silikon emzik uçlu Antikolik biberonun 150 ml ve 240 ml olmak üzere iki farklı boy seçeneği bulunuyor. WeeBaby’nin yeni Antikolik biberonunun yanı sıra diğer ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için http://www.weebaby.com.tr/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından WeeBaby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan TommeeTippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’indistribütörlüğünü yapıyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü