Biberonlar Homend ile daha steril

Bebek
Homend

Mutfakta hayatı kolaylaştıran Homend, MyBaby1002H Biberon Isıtıcı ile annelerin içini rahatlatıyor. Evinizin göz bebeği bebekler Homend teknolojisi ile sağlıklı beslenirken anneler için de biberonları steril hale getirmek zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatınızı kolaylaştıran Homend, MyBaby 1002H Biberon Isıtıcı ile anneleri, biberonları steril etme derdinden kurtarıyor. Yeni doğan bebekler biberona karşı oldukça hassastırlar. Besin değerini koruyan bir teknolojiye sahip olan MyBaby 1002H Biberon Isıtıcı, buzluktan çıkan sütün buzunu çözerken besin değerini de koruyor.

Eşsiz tasarımıyla tüm biberonlar için uygun

Homend’in Mybaby 1002H Biberon Isıtıcısı 25 dakikada bebeğinizin biberon ve emziğini sterilize eder, ayrı bir sterilizasyon cihazı kullanmanıza gerek bırakmaz. Biberon ısıtıcısının kaldıraç sepeti hem dar hem de geniş biberonlara uyumlu olacak şekilde tasarlanmış bulunuyor. Sterilizatörün eşsiz modüler tasarımı sayesinde tüm boyuttaki biberonları ve aksesuarları esnek bir şekilde yerleştirebilir ve kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Hızlı süt ısıtma özelliği ile sütü 3 dakikada ısıtan cihaz, ideal boyutuyla yer kaplama sorunu yaşatmıyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

anne baba olmadan önce

Anne baba olmadan önce bu testleri yaptırın

Son yıllarda genetik alanındaki hızlı gelişmeler sayesinde, daha önce tanı konulamayan birçok hastalığa günümüzde kesin tanı konulabildiğini biliyor muydunuz?

Devamını oku...
böbrek reflüsü

Çocuklarda böbrek reflüsü nasıl anlaşılır?

Ebeveynlerin idrar yolu enfeksiyonu ile ilgili bilmedikleri tehlikeli bir gerçek vardır. O da, bu hastalığın böbrek reflüsü ile ilişkili

Devamını oku...
1638181455 Ocuklarda Beslenme D  Zeni 303x178

Sabri Ülker Vakfı’ndan okul çağındaki çocuklar için beslenme önerileri

Okullarda yüz yüze eğitimin devam ettiği şu günlerde çocuklarda özellikle mevsim geçişine bağlı grip ve soğuk algınlığının sıklığı artabilir.

Devamını oku...

Mobil Menü