Hero Baby Meyve Püreleri Vakumlu Kapak ile Güvende

Bebek
Hero VakumluKapak

Doğal ve kontrollü tarım yöntemleriyle, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirilen meyvelerle hazırlanan, hiçbir katkı maddesi içermeyen Hero Baby Meyve Püreleri, vakumlu kapak sayesinde uzun süre tazeliğini koruyabiliyor.

 

 

Hero Baby

Bebek beslenmesinde uzun yıllara dayanan deneyimiyle onların ihtiyaçlarına uygun ürünleri annelerle buluşturan marka, mamalarının içeriği kadar sağlıklı ambalajlanmasına da özen gösteriyor. Doğal ve Kontrollü Tarım uygulamaları ile Türkiye’de titizlikle yetiştirdiği meyve, sebze ve tahıllar ile üretim yapan Hero Baby, mamaların tazeliğini ilk günkü gibi koruyabilmesi için vakumlu kapak kullanıyor.

 

Hero Baby Meyve Püreleri kavanozlara doldurulurken, içindeki hava alınarak vakumla kapatılıyor. Bu sayede kavanozların havayla teması kesilerek, hava girişi önleniyor. İçindeki meyveler ise, tıpkı evde hazırlanan konserveler gibi, hiçbir koruyucu katkı maddesi eklenmesine gerek kalmadan tüm besin değerlerini ve lezzetini uzun süre muhafaza ediyor.

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Top View Pregnancy Test 303x178

Kimyasal gebelik sürecinde yaşadıklarım…

Herkese merhaba 🙂 Aylar evvel başıma gelen kimyasal gebelik sürecimi sizinle paylaşmak istedim. Başına gelmeden önce “kimyasal gebelik” hakkında

Devamını oku...
Uni Baby Saç

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığıilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında

Devamını oku...
sosyal medyada

Çocuklar günün 6 saatini sosyal medyada geçiriyor

Find My Kids uygulamasını kullanan anne babalar, çocuklarının hem konumunu hem de cep telefonunda ne kadar zaman geçirdiğini görebiliyor.

Devamını oku...

Mobil Menü