Hero Baby Meyve Püreleri Vakumlu Kapak ile Güvende

Bebek
Hero VakumluKapak

Doğal ve kontrollü tarım yöntemleriyle, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirilen meyvelerle hazırlanan, hiçbir katkı maddesi içermeyen Hero Baby Meyve Püreleri, vakumlu kapak sayesinde uzun süre tazeliğini koruyabiliyor.

 

 

Hero Baby

Bebek beslenmesinde uzun yıllara dayanan deneyimiyle onların ihtiyaçlarına uygun ürünleri annelerle buluşturan marka, mamalarının içeriği kadar sağlıklı ambalajlanmasına da özen gösteriyor. Doğal ve Kontrollü Tarım uygulamaları ile Türkiye’de titizlikle yetiştirdiği meyve, sebze ve tahıllar ile üretim yapan Hero Baby, mamaların tazeliğini ilk günkü gibi koruyabilmesi için vakumlu kapak kullanıyor.

 

Hero Baby Meyve Püreleri kavanozlara doldurulurken, içindeki hava alınarak vakumla kapatılıyor. Bu sayede kavanozların havayla teması kesilerek, hava girişi önleniyor. İçindeki meyveler ise, tıpkı evde hazırlanan konserveler gibi, hiçbir koruyucu katkı maddesi eklenmesine gerek kalmadan tüm besin değerlerini ve lezzetini uzun süre muhafaza ediyor.

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü