Hero Baby Meyve Püreleri Vakumlu Kapak ile Güvende

Bebek
Hero VakumluKapak

Doğal ve kontrollü tarım yöntemleriyle, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirilen meyvelerle hazırlanan, hiçbir katkı maddesi içermeyen Hero Baby Meyve Püreleri, vakumlu kapak sayesinde uzun süre tazeliğini koruyabiliyor.

 

 

Hero Baby

Bebek beslenmesinde uzun yıllara dayanan deneyimiyle onların ihtiyaçlarına uygun ürünleri annelerle buluşturan marka, mamalarının içeriği kadar sağlıklı ambalajlanmasına da özen gösteriyor. Doğal ve Kontrollü Tarım uygulamaları ile Türkiye’de titizlikle yetiştirdiği meyve, sebze ve tahıllar ile üretim yapan Hero Baby, mamaların tazeliğini ilk günkü gibi koruyabilmesi için vakumlu kapak kullanıyor.

 

Hero Baby Meyve Püreleri kavanozlara doldurulurken, içindeki hava alınarak vakumla kapatılıyor. Bu sayede kavanozların havayla teması kesilerek, hava girişi önleniyor. İçindeki meyveler ise, tıpkı evde hazırlanan konserveler gibi, hiçbir koruyucu katkı maddesi eklenmesine gerek kalmadan tüm besin değerlerini ve lezzetini uzun süre muhafaza ediyor.

 

 

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü