Mustela bebeklerin nem ihtiyacını karşılıyor

Bebek
Mustela

Doğumdan itibaren bebeklerin dış dünyaya en açık organı olan ciltleri, dış etkenlere ve çevresel faktörlere karşı oldukça hassastır. Yenidoğan cildi yetişkinlere göre daha ince ve nemi daha az tutma kapasitesi dolayısıyla daha kurudur. Farklı cilt tiplerine sahip olan bebeklerin ise özel bakıma ihtiyacı vardır.

Mustela, 70 yıldır anne ve bebeklerin bakım ihtiyaçlarına cevap verirken ‘’en iyisi’’ olmaya devam ediyor. Bir anne için en önemli görevin, hassas ciltli bebeğinin cildini korumaktır. Bu yüzden bunu bilen Mustela, bebeklerin cilt tiplerine özel çalışmalar gerçekleştirdi. Mustela yıllar süren araştırmalar sonucu bir ilki gerçekleştirerek bebeklerin de farklı cilt tipleri olduğunu keşfetti. Böylece bu araştırmalardan yola çıkarak her cilt tipinin farklı ihtiyaçları olduğunu fark etti. Ve cilt tipine özel ürünler geliştirmeye başladı.

Mustela’dan Bebeklerin Cilt Tiplerine ve İhtiyaçlarına Özel Yüz Kremleri

Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilmektedir. Mustela Yüz Nemlendiricileri ve Vücut Losyonları her cilt tipinin ihtiyacı olan bakıma cevap vermektedir. Mustela nemlendirici ürünleri bebeklerin ince derisini güçlendirmektedir. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturmaya, rahatsızlık hissini önlemeye ve cildi beslemeye yardımcı olur. Mustela, doğanın sunduğu organik kökenlidir. Ürün içeriklerinde kullanan tüm bebekler için en güvenli bakımı sağlar.

  • Hydre Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi: Doğumdan itibaren kullanıma uygundur ve cildin hücresel zenginliğini korur. Kullanan ebeveynlerin %100’ünün memnun kaldığı bir üründür. Başta Avokado Perseose® olmak üzere %97 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşur.
  • Mustela Cold Cream İçeren Besleyici Bebek Yüz Kremi: Doğumdan itibaren dış etkenlere karşı savunmasız olan kuru cilde sahip bebekler için besleyici özelliğiyle bariyer görevi görmektedir. %98 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşan ürün içerisindeki cold cream ile cildi besler ve yumuşatır.
  • Stelatopia Emolyent Yüz Kremi: Çok kuru ve kızarıklık oluşumuna meyilli ciltler için üretilmiştir. Kızarıklığı ve kuruluğu azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca yüz kremi içerisinde Avokado Perseose® ve Ayçiçek Yağı Distilatı içerir.
  • Rahatlatıcı Yüz Kremi: Çok hassas ciltli bebek ve çocuklar için uzun süreli nemlendirme sağlar. %97 oranında doğal kökenli içeriklerden elde edilen Rahatlatıcı Yüz Kremi temel aktif bileşen olarak şizandra ve avokado içermektedir.

Mustela yüz kremleri yüksek orandaki doğal kökenli içerikleri dolayısıyla parfümsüzdür ve paraben – fenoksietanol gibi sakıncalı kimyasallar içermez.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

balık

Işığını Kaybeden Balık’la farkındalık dolu bir macera

Işığını Kaybeden Balık, Ada ve Toprak’ın tatilde keşfettikleri yepyeni bir dünyayı anlatıyor. Yardıma ihtiyacı olan balık Tedi ile birlikte

Devamını oku...
kanaması

Çocuklarda burun kanaması nedenleri neler?

Söz konusu çocukları olduğunda çok daha dikkatli ve özverili olan ebeveynler, bir anda ortaya çıkan burun kanamaları karşısında endişe

Devamını oku...
kontrolü

Gebelikte kilo kontrolü nasıl sağlanır?

Yaklaşık olarak kırk hafta süren gebelik süreci, bir kadının hayatında en hızlı kilo aldığı dönemdir. Gerek anne adayının sağlığı gerekse bebeğin

Devamını oku...

Mobil Menü