Four Sisters Handmade’de sevimli oyun arkadaşları

Bebek
four sisters handmade

Dört kız kardeş tarafından kurulan Four Sisters Handmade; tamamen el emeği, göz nuru ile yapılan amigurimi oyuncaktan çantaya ve takıya tüm ürünleri ile çocuklara ve içindeki çocuğu yaşatanlara alternatifler sunuyor.

Japonca’da oyuncak yapma sanatı olarak nitelendirilen Amigurumi; tamamen el emeği göz nuru olarak, örgü tığı ile sık iğne tekniği kullanılarak yapılıyor. Yüzde 100 koton, doğal ipler kullanılarak hazırlanan Agucuk Bebe ürünlerinde kullanılan ahşap parçalar ise bakteri üretmeyen ender ağaçlardan biri olan, Türkiye’deki ilk En71-1-2-3 Sertifikalı ve CE Belgeli akçaağaçtan tercih ediliyor.

Siz de çocuğunuz için ayıdan tavşana, emzik zincirinden uyku arkadaşına ve bebekten kadar birbirinden sevimli oyun arkadaşı almak isterseniz Agucuk Bebe ürünlerini www.foursistershandmade.comhepsiburada.com, ciceksepeti.com ve trendyol.com Four Sisters’ Handmade mağazasında satışa sunuluyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü