Fisher-Price’la oyun her yerde

Bebek
her

Çocukların oyunla gelişimini her zaman destekleyen Fisher – Price, ebeveynleri dünyayı çocukların gözüyle görmeye çağırıyor.

Herkesi çocukluğuna davet eden Fisher- Price, günlük hayatta kullanılan birçok eşyanın çocuklar tarafından eğlenceli bir oyuncağa dönüşeceğini anlatıyor. Çocukların hayal güçleriyle her şeyi oyuncağa çevirebileceği fikrinden yola çıkarak hazırladığı filmde marka, ‘Oyun Her Yerde’ diyor ve ebeveynlerin çocukların gözünden bakmasına yardımcı oluyor. Yetişkinlere farklı bir bakış açısı kazandıran Fisher Price, çocukların mekan fark etmeksizin oyunun tadını çıkaracaklarını biliyor. Hayal kuran çocuklar bazen bir saç fırçasını mikrofona, muzu bir telefona, hortumu ise bir yılana dönüştürüyor. Ebeveynlerin aklına bile gelmeyecek bir süpürge, çocuklar için her an heyecan verici bir gitar olabiliyor ve oyunun keyfi doyasıya çıkıyor.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz. https://www.bebegimleyasam.com/bebek/fisher-price-ana-kucagi-kullanimi-rahat-mi/

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

DBE CocukveHayvan 303x178

Evcil dostlar çocuklarda güven duygusunu geliştiriyor

Evde evcil hayvan beslemek hem duygusal hem de fiziksel sağlığımız açısından çok önemli bir etkiye sahiptir. Özellikle de son

Devamını oku...
enfeksiyonları

Orta kulak enfeksiyonları büyük sorunlar yaratabilir

Çocuklarda işitme kaybının en sık görülen nedeni olarak bilinen orta kulak enfeksiyonları, tedavi edilmediğinde kalıcı işitme kayıplarına yol açabiliyor.

Devamını oku...
tuvalete

“Selpak Tuvalete Merhaba” platformu yenilendi

1970 yılından beri kişisel hijyen için yenilikçi ve üstün kaliteli ürünler geliştiren, Türkiye’nin öncü temizlik kağıtları markası Selpak, “Selpak

Devamını oku...

Mobil Menü