Fisher-Price’la oyun her yerde

Bebek
her

Çocukların oyunla gelişimini her zaman destekleyen Fisher – Price, ebeveynleri dünyayı çocukların gözüyle görmeye çağırıyor.

Herkesi çocukluğuna davet eden Fisher- Price, günlük hayatta kullanılan birçok eşyanın çocuklar tarafından eğlenceli bir oyuncağa dönüşeceğini anlatıyor. Çocukların hayal güçleriyle her şeyi oyuncağa çevirebileceği fikrinden yola çıkarak hazırladığı filmde marka, ‘Oyun Her Yerde’ diyor ve ebeveynlerin çocukların gözünden bakmasına yardımcı oluyor. Yetişkinlere farklı bir bakış açısı kazandıran Fisher Price, çocukların mekan fark etmeksizin oyunun tadını çıkaracaklarını biliyor. Hayal kuran çocuklar bazen bir saç fırçasını mikrofona, muzu bir telefona, hortumu ise bir yılana dönüştürüyor. Ebeveynlerin aklına bile gelmeyecek bir süpürge, çocuklar için her an heyecan verici bir gitar olabiliyor ve oyunun keyfi doyasıya çıkıyor.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz. https://www.bebegimleyasam.com/bebek/fisher-price-ana-kucagi-kullanimi-rahat-mi/

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Close Up Pregnant Woman Sitting 303x178

35 yaş üstü gebeliklerde anne adayını neler bekliyor?

Günümüzde giderek daha fazla kadın, gebelik planlarını ileri yaşlara erteleme eğiliminde oluyor. Çünkü kişiler, aile yaşamına geç başlama arzusu,

Devamını oku...
çamaşır suyu

Elleri çamaşır suyu ve dezenfektanla yıkamayın!

Bilimsel araştırmalar hijyen alışkanlıkları sayesinde pek çok enfeksiyon hastalığının önlenebileceğini gösteriyor. Özellikle kış aylarında hijyenin öneminin 2 kat arttı.

Devamını oku...
Kuru ve yıpranmış saç

Kuru ve yıpranmış saç bakımı nasıl olmalı?

Mevsim değişiklikleri, saça uygulanan işlemler, stres ve daha birçok faktör saç yapısına etki eder. Özellikle hava değişikliklerinde özel bir

Devamını oku...

Mobil Menü