Fisher- Price ile bebekler güvende, anneler mutlu

Bebek
Fisher Price

Köklü geçmişe ve deneyime sahip Fisher – Price, çift fonksiyonlu yeni ürünü Delüks Ana Kucağı ve Otomatik Salıncak ile bebeklerin olduğu kadar ebeveynlerin de yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Fisher-Price uzmanlığıyla tasarlanan Delüks Ana Kucağı ve Otomatik Salıncak, sağa sola ve öne arkaya olmak üzere çift yönlü hareket imkanıyla bebeğin keyifli vakit geçirmesine olanak sağlıyor. Altı kademeli sallanma hızı bulunan salıncakta, bebeğin rahatlamasını sağlayacak 16 farklı müzik ve 3 farklı ses alternatifi yer alıyor. Çocukların gelişimini ve güvenliğini, ebeveynlerin ise beklentilerini merkezine alarak ürünlerini geliştiren marka; Smart Connect teknolojisi sayesinde akıllı cihazlara yüklenen Fisher- Price Smart Connect uygulamasıyla salıncağı uzaktan kontrol etme imkanı sağlıyor. Smart Connect özelliğiyle Delüks Ana Kucağı ve Otomatik Salıncak’a akıllı telefonlardan bebeğinizi sakinleştirecek titreşimler ekleniyor. Ayrıca müzik seçimi yapılıyor. Ve sallanma hızı değiştiriliyor. Oyuncak barında bulut ve yıldız şeklinde iki sevimli pelüş oyuncağı bulunuyor. Çıkarılabilir oyuncak barıyla bebeği oyuncakları yakalamaya teşvik ediyor. Ayrıca motor becerilerini ve el-göz koordinasyonunu geliştiriyor.

Fisher- Price’in yeni ana kucağı, şık ve modern tasarıma sahip. Mekanizmadan çıktığında evin her köşesinde rahatça kullanılan bir sandalyeye dönüşüyor. Ebeveynlerin güvenini kazanan Fisher- Price Delüks Ana Kucağı ve Otomatik Salıncak; çamaşır makinesinde yıkanabilir pelüş kılıfı, kafa desteği ve minder kılıfıyla da kolaylık sağlıyor.

1 Yorum Fisher- Price ile bebekler güvende, anneler mutlu

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü