Çocuklarda güçlü bağışıklık sistemi için: BEE’O UP  

Bebek
shutterstock    Kopya

 

Kovandan sofraya sağlık misyonuyla üretilen BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal (Çocuk), %100 doğal, sağlıklı ve çocuklara özel olarak hazırlanan içeriğiyle sık hastalanan çocukların bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

 
1502697707 Propolis Arisutu Cocuk 190gr 300x300Yüksek antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip olan BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, çocukların bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve özellikle sık hastalanan çocuklarda hastalanma sıklığının azalmasına katkı sağlıyor. Aynı zamanda çocuklarda büyüme ve gelişmeye de yardımcı oluyor.

 

BEE’O İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te propolis için geliştirdiği özütleme yöntemiyle, Türkiye’de ilk defa yerli üretimini başlattığı propolisin biyolojik aktivitesini koruyarak içerisindeki yararlı bileşenlerin maksimum oranda faydalanılmasını ve tüketicilere ulaşmasını sağlıyor. BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, doğrudan ya da ekmeğe sürülerek, ayrıca süt, yoğurt gibi gıdalara karıştırılarak tüketilebiliyor.

 

Propolis, arı sütü ile ham balın besleyiciliğini bir arada sunan BEE’O UP Propolis-Arı Sütü-Ham Bal, yalnızca eczanelerde satışa sunuluyor.

 

Propolis nedir?

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Bağışıklık sistemimizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.

 

Ham bal nedir?

Ham bal, kovandan çıktığı haliyle tüketime sunulan doğal baldır; pastörize ve filtre edilmemiştir. Pastörizasyon balın içerisindeki bazı enzimlerin ve fenolik ve flavonoid yapıdaki bazı değerli bileşenlerin azalmasına neden olur; filtrasyon ise balın içerisindeki polenlerin azalmasına neden olur. Ham bal, pastörize ve filtre edilmediğinden besin içeriği tüm doğallığıyla korunur.

 

Arı sütü nedir?

Arı sütü, kovan içerisindeki genç işçi arıların bol miktarda polen ve bal tüketerek yutak üstü salgı bezlerinden salgıladıkları değerli bir arı ürünüdür. İşçi arılar, arı sütünü ana arıyı ve yavruları beslemek için kullanırlar. İşçi arılar yalnızca 45 gün yaşarken; hayatı boyunca arı sütü ile beslenen ana arı 5-7 yıl arası yaşayabilmektedir.

 

www.beeo.com.tr

1 Yorum Çocuklarda güçlü bağışıklık sistemi için: BEE’O UP  

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Top View Pregnancy Test 303x178

Kimyasal gebelik sürecinde yaşadıklarım…

Herkese merhaba 🙂 Aylar evvel başıma gelen kimyasal gebelik sürecimi sizinle paylaşmak istedim. Başına gelmeden önce “kimyasal gebelik” hakkında

Devamını oku...
Uni Baby Saç

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı yenilendi

Bebeklerin farklı gelişim evrelerinden, bu evrelerde değişen ihtiyaçlarından ve annelerden aldığıilhamla tüm ürün ailesini geliştiren Uni Baby, bebek bakımında

Devamını oku...
sosyal medyada

Çocuklar günün 6 saatini sosyal medyada geçiriyor

Find My Kids uygulamasını kullanan anne babalar, çocuklarının hem konumunu hem de cep telefonunda ne kadar zaman geçirdiğini görebiliyor.

Devamını oku...

Mobil Menü