Bepanthol Baby’yi yercih etmeniz için 5 neden

Bebek
1644995407 Bepanthol Baby 3 Scaled

Koruyucu, paraben, SLS ve parfüm içermeyen özel formülü ile Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, düzenli kullanımda pişiği önlüyor. Bebeklerin cildinin yumuşak, pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlayan ürün, hem ebeveynler hem de pediatristlerin tercihi* oluyor.

Bebek bezi kullanımı boyunca ortaya çıkabilen pişik, bebeklerin hem esenliğini hem de uyku kalitesini etkileyen önemli bir sorun. Ayrıca bebeklerin cildinin daha ince, daha hassas ve daha yüksek bir pH seviyesine sahip olduğu ilk 12 ay boyunca daha sık görülen pişiğin önlenmesi için pişik gerçekleşmeden ciltlerinin ihtiyaç duydukları bakımı vermek büyük önem taşıyor. 

Türkiye’nin en sevilen bebek bakım markası** olan Bepanthol Baby, Pişik Önleyici Merhemi ile pişiği daha oluşmadan önlemeleri için ebeveynlerin yardımına koşuyor. İşte Bepanthol Baby’yi kullanmanız için 5 neden:

1. Her bez değişiminde kullanılabilecek Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, içeriğindeki Provitamin B5 sayesinde cildin ideal nem seviyesine ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca cildi yumuşak, pürüzsüz ve nemli tutarak nazikçe doğal cilt bariyerinin korunmasına yardımcı oluyor. 

2.     Bepanthol Baby ayrıca koruyucu, paraben, SLS ve parfüm içermemekte. 

3.     Bepanthol Baby’nin etkililiği klinik olarak kanıtlanmış.***

4.  Bepanthol Baby yapılan bağımsız araştırmalara göre pediatristlerin bir numaralı tercihi*.

5.     Deneyen annelerin de yüzde 98’i tarafından öneriliyor. ****

Pişiği başlamadan önleyin

Hem bebeklerin hem de ebeveynlerinin yaşam kalitesi açısından pişik konusunda atılması gereken en önemli adım başlamadan önlemek. Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem’i düzenli kullanarak bebeğinizin pişik olmasını önleyebilirsiniz.

Bebek bakımı konusunda doğru bilinen yanlışlara dikkat!

* Bağımsız araştırma firmasının 287 pediatristile yaptığı Türkiye temsili araştırma sonuclarınagöre, dermokozmetik markaları arasında BepantholBaby’inilk tercihi olduğunu göstermiştir. 

** Türkiye’nin Lovemark’ları 2021 araştırması MediaCat ve Ipsos tarafından 15-55 yaş aralığında, kadın erkek oranı eşit Türkiye temsili 2000 kişiyle gerçekleştirilmiştir. Bebek Bakım Kremi kategorisinda Türkiye geneli 400 kişiyle, sadece 0-36 aylık bebeği olan eşit oranda anne ve babalarla görüşülmüştür.

*** 1.Putet, G. et al. (2001) Effect of Bepanthen Ointment on the prevention and treatment if diaper rash on premature and full term babies. Realities Pediatriques. 63:33-38

**** Kasım 2018’de IPSOS tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü