Bella Maison Bebek, uykuların tatlı eşlikçisi

Bebek
Bella

Eğlenceli desenleri ve tamamen doğal organik dokusuyla Bella Maison Bebek nevresim takımları ve battaniyeleri bebeğinizin tatlı uykularının en güzel eşlikçisi olacak.

Evin en minik üyesinin aileye katılmasıyla birlikte onun rahat bir uykuya dalabilmesi için uyuduğu oda, yatak ve nevresimler şüphesiz özenle seçiliyor. Bella Maison Bebe Koleksiyonu; nevresim takımları, battaniyeler ve eğlenceli birçok alternatif ürünüyle ebeveynlerin ilk tercihi arasında yerini alıyor.

Yüzde yüz pamuk

Her bir ürünün özenle tasarlandığı bu koleksiyonda, bebekleri sağlıkla sarıp sarmalayan %100 pamuk nevresim takımları ve battaniyeler farklılaşan desenleriyle ön plana çıkıyor. Her çocuğun kendi içinde milyonlarca rengi olduğuna inanarak oluşturulan Bella Maison Bebe koleksiyonu, renge dayalı cinsiyet ayrımını ortadan kaldırırken bebeğiniz için uçsuz bucaksız bir hayal dünyası vadediyor.

Farklı desenler

Bella Maison Bebe koleksiyonunda kaliteli bir uykunun temellerini oluşturacak nevresim takımlarının yanı sıra çocuğunuzun huzurla ve eğlenceli vakit geçireceği pek çok farklı ürün keşfedebilirsiniz. İskandinav tarzı çocuk odaları, nude tonların hakim olduğu yatak örtüleri, birbirinden farklı desenlerle bezenmiş battaniyeler, yorganlar ve çok daha fazlası Bella Maison Bebe koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü