Aslan’ın Doğum Günü kitabını çocuklar çok sevecek

Bebek, Güncel
Aslan'ın

Aslan’ın doğum gününde arkadaşları, ellerine bir pasta alıp kapısını çalıyor. Ama Aslan pastayı bir türlü beğenmiyor. Bir aslan neyi sever ki? Ormanda yaşayan türlü hayvanın, Aslan’ın yeni yaşını kutlamak için bir araya geldiği bu partide, farklılıkların doğurduğu tadı ve güzelliği birlikte keşfedelim mi?

Hafize Çınar Güner kitaplarında; arkadaşlık, dostluk gibi kavramları ele alıyor. Kurguladığı karakterler, empati, iletişim gibi insan ilişkilerinin temel kavramlarını ele alırken, cesaret, dürüstlük gibi insani değerleri de vurguluyor. Yazarın; Aslan’ın Doğum Günü, Ayı Masalı ve Park Canavarı kitaplarına, Kelime Yayınları’nın web sitesi www.kelimeyayinlari.com üzerinden ve kitap satan her yerden ulaşabilirsiniz.

Yazar: Hafize Çınar Güner
Resimleyen:
 Eray Asena

Sayfa: 24

Yayınevi: Kelime Yayınları

Bunu da okumak isteyebilirsiniz. https://www.bebegimleyasam.com/bebek/jonathan-shipton-kimdir/

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

anne baba olmadan önce

Anne baba olmadan önce bu testleri yaptırın

Son yıllarda genetik alanındaki hızlı gelişmeler sayesinde, daha önce tanı konulamayan birçok hastalığa günümüzde kesin tanı konulabildiğini biliyor muydunuz?

Devamını oku...
böbrek reflüsü

Çocuklarda böbrek reflüsü nasıl anlaşılır?

Ebeveynlerin idrar yolu enfeksiyonu ile ilgili bilmedikleri tehlikeli bir gerçek vardır. O da, bu hastalığın böbrek reflüsü ile ilişkili

Devamını oku...
1638181455 Ocuklarda Beslenme D  Zeni 303x178

Sabri Ülker Vakfı’ndan okul çağındaki çocuklar için beslenme önerileri

Okullarda yüz yüze eğitimin devam ettiği şu günlerde çocuklarda özellikle mevsim geçişine bağlı grip ve soğuk algınlığının sıklığı artabilir.

Devamını oku...

Mobil Menü