Weewell ile yoğurt mayalamak çok kolay

Anne
Weewell

Yoğurt, bebeklerin ek gıdaya geçiş sürecinde, ebeveynlerin en çok tercih ettiği besinlerden biridir. Ayrıca yoğurt, geleneksel mayalama yöntemlerinin dışında artık dijital yoğurt makinelerinde de hazırlanmaktadır. Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell’in yeni WYM200 Yoğurt Makinesi birçok kolaylık sunmaktadır. Ayrıca ürün uzun zaman gerektiren mayalama işlemine alternatif oluyor. Yeni WYM200, yoğurt kapasitesine göre minimum alan kaplayacak şekilde dizayna sahip. Bu nedenle 4’lü cam kapları ile uygun porsiyonlar hazırlamaya yardımcı oluyor.

Bebek elektroniği alanında dünyanın önde gelen markalarından Weewell; yoğurdunu evde mayalamak isteyen ebeveynlere yeni bir sundu. Pratik ve güvenli WYM200 Yoğurt Makinesi kolay kullanım imkânı sunmakta. Ürün, yoğurt yapımı için gereken sabit sıcaklık teknolojisine sahip. Bu nedenle evde lezzetli ve doğal yoğurtlar elde etmek isteyen ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Yeni WYM200, Buzdolabında da saklanabilen 4 adet cam yoğurt kabı kapasiteli. Dolayısıyla bebeği için taze ve güvenilir ek gıda alternatifi hazırlamak isteyen ebeveynlere yardımcı olmakta. Ayrıca 7 adet cam yoğurt kabı kapasiteli WYM400 Yoğurt Makinesi modelini de bir alternatif olmakta.

Neden yoğurt makinesi tercih edilmeli?

Evde yapılan mayalama işlemi, zamanla yarışan ebeveynler için uzun vakit alan bir işlem. Hem de bazen beklenilen sonucu vermeyen bir süreç olabiliyor. Ek gıdaya geçen bebeğine en doğal ve istenen kıvamda yoğurt yedirmek isteyen aileler otomatik zaman ve sıcaklık ayarı olan dijital yoğurt makinelerini tercih ediyor. Weewell de bu ihtiyaçtan yola çıktı. WYM200’ün sağladığı ısı sirkülasyonu sayesinde, kültürlerin aktifleşip üremelerini sağlayarak yoğurt yapımını gerçekleştiriyor. BPA içermeyen yoğurt kapları güvenli ve gıdaya uygun malzeme ile üretilmekte. Sık kullanıma uygun ve geniş ağza sahip cam kaplar, bulaşık makinesinde kolayca yıkanıp temizlenebiliyor. Minimum alan kaplayan ve düşük enerji ile çalışan yeni WYM200, enerji tasarrufu konusunda hassas olan aileler için tasarlanmaktadır.

Weewell Yoğurt Makinesi ile kendi karışımınızı hazırlayın

Bebeğine yoğurdu sevdirmekte zorlanan ebeveynler, Weewell Yoğurt Makinesi ile farklı tatlarda yoğurtlar hazırlayabiliyor. Yoğurt makinesinin içinde bulunan cam kaplara, bebeğinin damak tadına göre tahıl, yulaf, bal veya meyve parçacıkları ekleyerek farklı karışımlar hazırlayan ebeveynler, birbirinden renkli tarifler geliştirebiliyor. İhtiyaca göre 4 adet cam yoğurt kabı kapasiteli WYM200, ya da 7 adet cam yoğurt kabı kapasiteli WYM400 modelini tercih edebilen ebeveynler, Weewell Yoğurt Makineleri ile yoğurt mayalamanın kolaylığına ve konforuna alışıyor.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz. https://www.bebegimleyasam.com/bebek/bebeklerinizin-saglikli-bir-gelisim-icin-kalsiyum-ihtiyacini-karsilayacak-4-etkili-besin/

1 Yorum Weewell ile yoğurt mayalamak çok kolay

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü