Gözlerdeki mat ve metalik yansımalar Sephora’da

Anne
Sephora

Sephora Collection, mat ve metalik tonları bir arada sunduğu özel far paletleriyle yeni sezonda makyaj tutkunlarını renklerin büyülü yolculuğuna davet ediyor.

Sezonun dikkat çekici yansımalarını zengin palet koleksiyonuyla sunan bakışlara heyecan katıyor. Kadifemsi dokularıyla beraber etkili formülleri bütünleştiren far paletleri, mat ve metalik tonlarla eşsiz makyaj tarzlarını ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Sezonun favori renk kodlarıyla oluşturulmuş farlar, sıcak ton geçişleriyle makyaj tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Liladan, pembelere, nar çiçeklerinden, bronz yansımalara kadar uzana farlar özel bir konseptle sunuluyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

annelikten neler öğrendim

Annelikten neler öğrendim?

Herkese merhaba. Anne olacağımı öğrendiğim ilk günden anneliğimde adım adım beşinci yılıma yaklaşırken tarihe minik bir not düşmek istedim.

Devamını oku...
çevrimiçi reklamlar

Çevrimiçi reklamlar çocukları nasıl etkiliyor?

Şüpheli içeriklerin tanıtımından güvenlik riski oluşturmaya kadar çevrimiçi reklamlar çocuklar için birçok tehlike arz ediyor. Dijital güvenlik şirketi ESET

Devamını oku...
halsiz

SÜREKLİ HALSİZ Mİ UYANIYORSUNUZ?

Son dönemlerde kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Bu durum iş yaşantınızı, arkadaş ilişkilerinizi kısacası sosyal hayatınızı etkiler boyuta

Devamını oku...

Mobil Menü