Fark yaratan yeni yıl sofraları Paşabahçe’den

Anne
Paşabahçe

Paşabahçe Mağazaları, yeni yılda sevdikleriyle bir araya gelmek isteyenlere, geleneksel, modern ya da ışıltılı bir yılbaşı sofrası için birbirinden zarif ürünleriyle geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. Yılbaşı yaklaşırken sofralarında fark yaratmak ve sevdikleriyle keyifli bir yılbaşı akşamı geçirmek isteyenlerin adresi bu yıl da Paşabahçe Mağazaları olacak.  

Paşabahçe Mağazaları, yeni yılın ruhunu yansıtan ve yılbaşı sofralarını tamamlayacak göz kamaştıran birbirinden farklı ürün seçenekleri ile yılbaşı akşamınızın vazgeçilmezi olacak.   

Işıltılı bir yılbaşı sofrası isteyenlere 

Yılbaşı sofralarınız için zarafetle tasarlanmış Solid serisinin yalın hatları ve ince dokusu ile sadeliği yakalarken, yeni Peri bardakların zarif altın renk detaylarıyla ışıltılı bir sofra kurabilirsiniz. 

Yeni yılın geleneksel renkleri sofranızda

Kırmızı ve yeşilin hakim olduğu Holly yemek ve servis serisi ile Yılbaşı Ağacı bardakları bir araya getirebilir, yeni yılın geleneksel renklerini taşıdığınız sofralarınızda yılbaşı ruhunu tam anlamıyla yakalayabilirsiniz.

Sade ve yalının şıklığı

Solid yemek serisi ve ‘Yılbaşı Ağacı’’ bardaklarını ise gümüş dekoratif ürünlerle birlikte kullanarak hem sade hem de şık bir sofra kurabilirsiniz.

Yeni yıl sofralarına fark yaratmak ve şıklık katmak için en yakın Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da www.pasabahcemagazalari.com internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.  

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

uyusun

Yorayım hemen uyusun demeyin!

Çocuklarda uyku düzeninin kritik bir öneme sahip olduğunu, çünkü büyüme, gelişim ve genel sağlık üzerinde etkin bir rolde bulunduğunu

Devamını oku...
yorgun

Hep yorgun musunuz?!

Günde yedi-sekiz saat uyumanıza rağmen yataktan dinlenememiş olarak kalkıyor, gün içinde kendinizi çok halsiz ve mutsuz hissediyor, en basit

Devamını oku...
doğumsal kalp

Bebeklerde doğumsal kalp hastalığı nedenleri

Dünyada her yıl 7-14 Şubat haftası doğumsal kalp hastalıklarına dikkat çekiliyor. Doğumsal kalp hastalıklarında bulguları olan veya risk faktörleri

Devamını oku...

Mobil Menü