En güzel yeni yıl hediyeleri FOREO’dan

Anne
yeni yıl hediyeleri

İyisiyle kötüsüyle 2021 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bugünlerde, yeni yıl hediyeleşmesi telaşı başladı. Sevdiklerimize ne gibi yeni yıl hediyeleri alabiliriz diye düşünürken alternatifler arasında kaybolabiliyoruz. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Dilediğiniz FOREO ürününü ister kendinize ister sevdiğinize hediye alın, FOREO hediyesiyle karşınızdakini ve kendinizi mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz!

Yeni başlangıçların habercisi yeni yıl, hediyeleşmeyle başlayınca çok daha keyifli oluyor. Ayrıca hediyeyi illa başka birine almanız da gerekmiyor. En güzel hediyeyi ilk başta siz hak ediyorsunuz! Yeni yılda yenilenmek ve yeni yıla ışıl ışıl bir ciltle girmek için kendinizi şımartmanın şimdi tam zamanı. Kendine iyi bakanların vazgeçemediği İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, yeni yıl hediyeleri alanında da en iyi alternatif olmaya aday! Geride bıraktığımız yılın yorgunluklarını, stresini, telaşesini ve yoğunluğunu FOREO’nun her ihtiyaca yönelik geliştirilen farklı özellikleriyle unutabilirsiniz. Üstelik bir başkasına hediye ederek de sevdiğinizin kendine iyi baktığından emin olabilirsiniz. 

FOREO’nun CEO’su Boris Trupcevic de hediye verme işinde kişiselleştirmenin önemli bir yeri olduğunu düşünüyor. FOREO’nun kişiselleştirilebilir bir deneyim vadetmesinin önemli olduğuna değinen Trupcevic, FOREO hediyelerinin aynı zamanda uzun yıllar dayanacak, kullanıcılarını memnun edecek ve israfı azaltacak şekilde üretildiğinin de altını çiziyor. Her ihtiyaca yönelik ürün satın alabileceğiniz kalabalık FOREO ailesi, yeni yılda en büyük destekçiniz olacak. Cilt bakımının ilk adımı olarak derinlemesine temizlik ve sıkılaştırıcı masaj yapan LUNA™ 3, ciltteki kiri, yağı ve ölü deriyi yüzde 99.5 oranında temizliyor. 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2 ise cildin derinliklerine işleyerek profesyonel spa terapisini evlerin rahatlığına taşıyor. Microcurrent (mikro akım) teknolojili yüz sıkılaştırma cihazı BEAR™ ise bakım ve terapiyi bir arada sunarak cildi yaşlanma etkilerine karşı koruyor. Hediye olarak tercihiniz hangi ürün olursa olsun FOREO’nun size veya sevdiğinizin cildine iyi bakacağından emin olabilirsiniz.

Cildinizi temizleyerek arındırın

Cildin temizlenmeye ve yenilenmeye her dönem ihtiyacı var. Ancak yoğun bir yılın ardından cildi tazelemenin şimdi tam zamanı! Gözeneklerde biriken kiri, yağı ve ölü deriyi %99.5 oranında temizleyen yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA™ 3, 8 bin T-Sonic™ titreşimine sahip. LUNA™ 3, ön tarafında yer alan yumuşak silikonu ve patentli T-Sonic™ titreşimleri ve 16 farklı güç seviyesi sayesinde sadece bir dakika içerisinde cildi temizleyebiliyor. Arka tarafındaki sıkılaştırıcı masaj modları sayesinde de krem ve serumların emiliminin artmasına yardımcı olup, yaşlanma karşıtı bakım yapıyor.

Cildinize spa terapisi uygulayın

En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile hazırlanmış 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2, kriyoterapi ve termoterapi modlarıyla ve aktif maske bileşenleriyle de cildin derinliklerine işliyor ve   cildi nemlendirerek yeniliyor. Profesyonel spa terapisini evlerin rahatlığına getiren  UFO™ 2, T-Sonic™ titreşimleriyle yüz ve boyun bölgesindeki gerginlik noktalarını gevşeterek cilde etkili bir masaj uyguluyor. Aynı zamanda 8 ışıktan oluşan tam spektrum LED ışık teknolojisiyle göz altı morluklarının yok edilmesine ve yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı olan cihaz, cildin tazelenmesine ve yenilenmesine yardımcı oluyor.

Cildinizi gençleştirin

Boyun ve yüz bölgesindeki 69 kası çalıştıran bir masaj yapan dünyanın en etkili ve güvenli mikro akım yüz sıkılaştırma cihazı BEAR™, egzersiz ve bakımı bir arada sunuyor. BEAR™, gelişmiş mikro akımlarıyla vücudun hücresel seviyedeki elektrik akımını taklit ederek yüz kaslarını şekillendiriyor, cildi sıkılaştırıyor ve kırışıklıkların görünümünü hafifletiyor. Patentli T-Sonic™ titreşimleriyle gözeneklerdeki kan dolaşımını hızlandırarak, ciltteki toksinlerin uzaklaşmasına yardımcı olan BEAR™, uyguladığı masajla kolajen üretimini artırıyor, elastin onarımı gerçekleştiriyor ve cildin yaşlanma etkileriyle mücadele etmesini sağlıyor. Anti-Shock System™’i ile de cildin dayanıklılığını ölçerek verilen mikro akımların yoğunluğunu ayarlayabiliyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Uzay Sergisi

Yarı yıl tatiline renk katacak: NASA Uzay Sergisi

HUPALUPAEXPO tarafından Türkiye’ye getirilen NASA Uzay Sergisi, yarı yıl tatilinde aileleri Metropol İstanbul’a bekliyor. Sergi 7’den 70’e herkesi tarihsel

Devamını oku...
Bebek Gogus Hastalik 3 303x178

Bebeğimin göğsünden hırıltılar geliyor

Yeni bebek sahibi olan anne-babalar doğal olarak bu ilk tecrübelerinde daha pimpirikli olabiliyor. Çevrelerinde bazen abartılı bulunsa bile fazlaca

Devamını oku...
Anne Sutu 5 303x178

Taklidi mümkün değil : Anne sütü

Doğumla birlikte bir mucize dünyaya gelirken diğer bir mucize annenin bedeninde hayat bulmaya başlıyor. Bebeğin gelişimi için çok şey

Devamını oku...

Mobil Menü