Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evi kışa hazırlıyor

Güncel, Hamilelik

Kış aylarında havaların soğumasıyla pencere açıp evi havalandırdığımız süreler kısalıyor; kaloriferlerin yanmasıyla evdeki hava kuruyarak nemini kaybedebiliyor. Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizin havasını nemli tutmanın basit ve şık yolunu sunarak kış aylarında evinize konfor katıyor.

 

evi
Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizdeki nem oranını ideal seviyeye getirerek havanın kurumasına izin vermiyor. Üstün buhar teknolojisi ile nemlendirilmiş havayı odanın her yerine eşit dağıtıyor. İdeal nem oranının korunmasını sağlıyor.


Hava nemlendirme cihazları, kapalı ortamlarda bulunan nem miktarını dengeleyerek ev ortamınıza sağlık ve konfor katıyor.

Siz de evinizdeki nem dengesini korumak, salonunuzda, çalışma alanınızda ya da çocuğunuzun odasında ideal nem oranını sağlamak istiyorsanız, Medisana 40012 Hava Nemlendirici ile tanışın.

Medisana 40012 Hava Nemlendirici, evinizdeki nem oranını ideal seviyeye getirerek havanın kurumasına izin vermiyor, üstün buhar teknolojisi ile nemlendirilmiş havayı odanın her yerine eşit dağıtarak ideal nem oranının korunmasını sağlıyor.

 

Güçlü özellikler…

Medisana 40012 Hava Nemlendirici, dokunmatik paneli, 23 W güç performansı ve 360 derece buhar çıkışına sahip. Ayrıca 3,6 litre su tankı ve 2 kademeli buhar ayarı ile güçlü bir performans sunuyor. Otomatik kapanma özelliği ve sesli uyarı sistemi ile de güvenli kullanım da sunuyor.
Medisana 40012 Hava Nemlendirici hakkında detaylı bilgiye goldmaster.com.tr ve medisanaturkiye.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 

medisanaturkiye.com.tr

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

“Mastit olmadan yetiş bacım”

Eğer emzirme ve mastit hikayemi okuyan hamile ya da emzirmede sorun yaşayan bir anneyse; emin ol kimse kötü hikayesini

Devamını oku...
bağışıklığı

Bu meyve sebzeler bağışıklığı güçlendiriyor

Uzmanlar, küresel bir salgın olarak tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) korunmak için güçlü bir bağışıklık sisteminin önemine

Devamını oku...
çıkarma

Bebeklerde diş çıkarma ateşi nedir?

Diş çıkarma, bir bebeğin dişlerinin ağız içine sürmeye başladığı süreçtir. Bu durum hafif huzursuzluk ve ateş gibi çeşitli semptomlara

Devamını oku...

Mobil Menü