Mutlu ve huzurlu nesiller için çocuk yogası

Güncel

 

Pilates, yoga, meditasyon; hepsini tek bir çatı altında güvenli ders anlayışı ve uzman eğitmen kadrosuyla sunan BodyFit, yoganın bütünsel dengesini, yaratıcılığı tetikleyen gücünü, bedensel ve zihinsel gelişime katkısını, hikayeler ve oyunlar eşliğinde düzenlenen “Çocuk Yogası”nda yeni nesillere aktarıyor!

 

çocuk yogası
6 – 12 yaş arası her çocuğun katılabileceği BodyFit Çocuk Yogası dersleri, temel yoga tekniklerinin yanı sıra keyifli hikayeler ve eğlenceli oyunlar eşliğinde gerçekleşiyor.

İnsanın kendini gerçekleştirme yolunda, zihin, ruh ve beden bütünlüğünü keşfetmesini sağlayan BodyFit, uzman eğitmen kadrosuyla sunduğu yoga, pilates ve meditasyon dersleri ile yepyeni farkındalıklar yaratmaya devam ediyor. Herkese ve her yaşa uygun teknikler sunarak, birebir ilgi, içten gelen bir kucaklamanın sıcaklığında yaşamlara dokunan BodyFit çocuk gelişimindeki katkıları kanıtlanmış olan “Çocuk Yogası” dersleri ile de yeni nesillere mutluluğun kapılarını açıyor.

 

BodyFit’in hikayeler ve oyunlar eşliğinde düzenlenen “Çocuk Yogası” derslerinde çocuklar hem ruhsal ve bedensel olarak gelişiyor, hem de eğleniyor!

 

6 – 12 yaş arası her çocuğun katılabileceği BodyFit Çocuk Yogası dersleri, temel yoga tekniklerinin yanı sıra keyifli hikayeler ve eğlenceli oyunlar eşliğinde gerçekleşiyor. Her ders belirlenen temalar üzerinden ilerlerken, ders boyunca bu tema çerçevesinde pratik bilgiler öğretiliyor, konsepte uygun yoga pozisyonlarıyla da çocukların esnekliği sağlanıyor.

 

BodyFit’te “Çocuk Yogası” ile asıl amaçlanan; beden, zihin ve ruh uyumunu dengeleyerek, çocuğun bu denge üzerinde sağlıklı bir yaşam standardına kavuşması…

 

Denge, konsantrasyon, kendini ifade etme becerisi, hızlı öğrenme yeteneği, hayal gücü ve yaratıcılığı zenginleştirme, özgüven, enerji kontrolü, ekip çalışması gibi bir çok konuda katkı sağlayan “Çocuk Yogası” ile çocuklarının gelişimini desteklemek isteyen aileler BodyFitte buluşuyor.

 

www.bodyfitturkiye.com

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Anneliğe adım adım; Havuzlu Han’dan ne aldım?

Herkese merhaba. Bugünkü konumuz, bebek alışverişi. Ne kadar adım başı AVM olsa da ya da  internet üzerinden bir sürü

Devamını oku...

Mutfakta bu hataları asla yapmayın

Bulantı, kusma, şiddetli karın ağrıları, kramplar, ishal… Bu yakınmalar yazın sıcak havalarda sıkça görülen besin zehirlenmesinin yol açtığı sorunlardan

Devamını oku...

Çocuklarda en çok görülen göz hastalıkları

“Hiç fark etmedik, göz doktoruna gittiğimizde 3,5 derece gözlük verdi!”… Birçok anne babadan bu tür sözler duymak mümkün. Bazı

Devamını oku...

Mobil Menü