NEFİS KEKLER BABY SHOWER PARTİLERİ İÇİN HAZIRLANIYOR

Bebek

Baby Shower partisi son dönemlerde anne adaylarının dünyaya gelecek bebeklerini karşılamak için yaptığı en özel partiler arasında yer alıyor. Baby Shower’larda misafirlere ikram edilen kekleri Nefis Demet anne adayları için günlük ve sağlıklı olarak üretiyor. Birbirinden özel olarak üretilen kekler ve meyvelerden oluşan demetler annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

 

Baby shpwer
Birbirinden özel olarak üretilen kekler ve meyvelerden oluşan demetler annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Annelerin bebeklerini karşılarken ikram ettiği Baby Shower kekleri partinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Anne adaylarına özel olarak hazırlanan Nefis Demet  lezzetleri ile misafirlere sunulmak için günlük olarak hazırlanıyor. Nefis Demet Genel Müdürü Devrim Aydın, annelerin bu özel günlerinde heyecanlarına ortak oldukları için mutluluk yaşadıklarını ifade ediyor.

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Anneliğe adım adım; Havuzlu Han’dan ne aldım?

Herkese merhaba. Bugünkü konumuz, bebek alışverişi. Ne kadar adım başı AVM olsa da ya da  internet üzerinden bir sürü

Devamını oku...

Mutfakta bu hataları asla yapmayın

Bulantı, kusma, şiddetli karın ağrıları, kramplar, ishal… Bu yakınmalar yazın sıcak havalarda sıkça görülen besin zehirlenmesinin yol açtığı sorunlardan

Devamını oku...

Çocuklarda en çok görülen göz hastalıkları

“Hiç fark etmedik, göz doktoruna gittiğimizde 3,5 derece gözlük verdi!”… Birçok anne babadan bu tür sözler duymak mümkün. Bazı

Devamını oku...

Mobil Menü