Closer to Nature biberon; doğal bir emme deneyimi

Bebek
biberon

Anne memesinin doğal esnekliğini ve hareketini taklit eden Closer to Nature biberon, ‘’Anne Teni’’ hissi veren yumuşak silikon ucu sayesinde besleme sırasında hafifçe uzuyor ve esniyor. Miniklerin beslenme rutini keyifli bir aktiviteye dönüşüyor.

Bebeklerin beslenmesindeki en büyük yardımcısı biberonlar, sağlıklı bir gelişim ve huzurlu beslenme için belirleyici bir rol üstleniyor.  Bebeklerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ergonomik tasarım biberonlar ise hem miniklerin hem de ebeveynlerin işini kolaylaştırıyor. Anne memesinden ilham alarak tasarlanan Tommee Tippee Closer to Nature, ayrıcalıklı özellikleri sayesinde doğal bir emme deneyimi sunuyor.

Akış hızını ayarlayan devrim niteliğindeki tasarımıyla dikkat çeken biberon; yavaş, orta ve hızlı olarak farklı akış aralıkları sunuyor.
Çünkü bebekler doğal seviyor

Emzirme uzmanları ve anneler ile birlikte geliştirilen ödüllü biberon, tıpkı anne memesi gibi hareket ederek bebeklerin emme refleksiyle uyum sağlıyor. Anne memesinden sonra doğallığa en yakın tasarıma sahip biberon, miniklerin emzirme sürecini kolaylaştırıyor.

Kompakt şekli, bebeğin doğal bir konumda beslenmesini sağlarken, anne veya babaya daha yakın olmasını sağlıyor. Akış hızını ayarlayan devrim niteliğindeki tasarımıyla dikkat çeken biberon; yavaş, orta ve hızlı olarak farklı akış aralıkları sunuyor. İçerisinde bulunan anti-kolik valf sayesinde bebeklerin hava yutmasını azaltarak kolik sancısını azaltmaya yardımcı oluyor.

Anneler ve bebeklerinin ilk tercihi

BPA içermeyen, hem cam hem de PP seçeneği bulunan Tommee Tippee Closer to Nature, annelerin güvenini kazanırken, bebeklerin ilk tercihi olmayı başarıyor. Yapılan online ankette deneyen annelerin %97’si tarafından önerilen Tommee Tippee Closer to Nature, miniklerin tüm ihtiyaçlarına cevap vererek annelerin hiç yanından ayırmadığı vazgeçilmez yardımcısına dönüşüyor.

Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından Wee Baby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’in distribütörlüğünü yapıyor.

Farklı alternatiflere de bakmak istiyorsanız göz gezdirebilirsiniz. http://www.bebegimleyasam.com/guncel/wee-baby-antikolik-biberonuyla-bebekler-mutlu-anneler-mutlu/

Yorum yazın:

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

psikolojik

Her 10 kadından 8’i psikolojik şiddete uğruyor

Pandemi döneminde ağırlaşan ekonomik ve sosyal koşullar, kadına yönelik şiddeti artırdı. Şiddet denilince akıllara ‘fiziksel şiddet’ gelse de her

Devamını oku...
babalık

Zor koşullarda babalık işlevinin önemi artıyor

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Şirin Seçkin ile Adli Tıp Uzmanı – Psikanalist Prof. Gökhan Oral’ın babalık üzerine

Devamını oku...
Weewell

Weewell ile yoğurt mayalamak çok kolay

Yoğurt, bebeklerin ek gıdaya geçiş sürecinde, ebeveynlerin en çok tercih ettiği besinlerden biridir. Ayrıca yoğurt, geleneksel mayalama yöntemlerinin dışında

Devamını oku...

Mobil Menü